0

KATEGORIE

Menu

Apo-Ibuprofen 400mg tbl.flm.100x400mg

Humánní léčivý přípravek

Přípravek obsahuje účinnou látku ibuprofen (Ibuprofenum), který působí proti zánětu, bolesti a horečce. Čtěte pozorně příbalový leták.


-24 %
129 Kč 169  Kč
od 1 500 Kč
30


Za dalších získáte dopravu ZDARMA!

Přípravek obsahuje účinnou látku ibuprofen (Ibuprofenum), který působí proti zánětu, bolesti a horečce. Čtěte pozorně příbalový leták.

Apo-Ibuprofen 400mg tbl.flm.100x400mg
PDK 8594158130723
ATC IBUPROFEN
SUKL kód 0125526
Farmakoterapeutická skupina Antirheumatica, antiphlogistica, antiuratica
Informace Humánní léčivý přípravek
Stav skladem