0

KATEGORIE

Menu

Barnys Kozí kolostrum cps.60
SUPER CENA

Barnys Kozí kolostrum cps.60

Doplněk stravy

Kozí kolostrum vhodné pro děti i dospělé s přirozeným obsahem tuku, vitaminů, minerálů a dalších tělu prospěšných látek.


Výprodej
509 Kč
Uvedená cena platí pouze pro nákupy v e-shopu lekarnalemon.cz. Cena v lékárnách se může lišit.
Dostupný počet: 5ks
od 499 Kč
od 1 500 Kč
30


Za dalších získáte dopravu ZDARMA! Osobní odběr zdarma od 499 Kč | Doprava zdarma od 1 500 Kč

Kozí kolostrum vhodné pro děti i dospělé s přirozeným obsahem tuku, vitaminů, minerálů a dalších tělu prospěšných látek.

 

Kolostrum má neutrální až nasládlou chuť s příjemným mléčným aroma. A je obohaceno o zdroj hořčíku ve formě uhličitanu hořečnatého.

Hořčík přispívá k normální činnosti svalů a udržení dobrého stavu kostí i zubů. Podílí na procesu dělení buněk. Přispívá k správné syntéze bílkovin, ke snížení míry únavy a vyčerpání, k normálnímu energetickému metabolismu a elektrolytické rovnováze.

Barnys Kozí kolostrum obsahuje kolostrum odebírané převážně z českých kozích farem s kvalitními pastvinami nacházejícími se v čistém prostředí. Kolostrum je šetrně odebíráno od čistokrevných koz sánského mléčného plemene, vyšlechtěného původně v okolí Bernu ve Švýcarsku. Pochází pouze z prvních 2 dojení od špičkových plemenných zvířat z Francie. A je ošetřeno šetrnou krátkodobou pasterizací pro zachování nutriční hodnoty kolostra.

Užití:

Lze užívat krátkodobě i dlouhodobě, u zdravých lidí doporučeno cca 2-3 měsíční užívání

Dospělí užívají 1 - 2 kapsle 2x denně, nejlépe nalačno. Děti od 3 let užívají 1 kapsli denně. Děti od 6 let 2 kapsle denně.

Zapijte dostatečným množstvím vody. V případě potřeby je možné kapsle vysypat a užívat rozmíchané např. v jogurtu nebo jiné tekuté stravě.

Složení:

Jedna kapsle obsahuje 250 mg kozího kolostra standardizovaného na min. obsah 22 % imunoglobulinů IgG.

Upozornění:

Obsahuje laktózu a mléčnou bílkovinu. Není určeno pro děti do 3 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování, uchovávejte mimo dosah dětí a pamatujte, že doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy.

Barnys Kozí kolostrum cps.60
PDK 4519006
Informace Doplněk stravy
Stav skladem

Zákazníci také kupují