0

KATEGORIE

Menu

Clinical Hair-Care tob.90+argan.olej20ml 3měs.kúra

Doplněk stravy

CLINICAL HAIR-CARE je doplněk stravy obsahující KERATIN RENEWAL SYSTEM, který je tvořen převážně sirnými aminokyselinami. Pro keratin je nejdůležitější především aminokyselina L-cystein s obsahem síry, která významně přispívá k posílení vlasů.


433 
Uvedená cena platí pouze pro nákupy v e-shopu lekarnalemon.cz. Cena v lékárnách se může lišit.

Externí sklad - expedice 3-5 dní
od 499 Kč
od 1 500 Kč
30


Za dalších získáte dopravu ZDARMA! Osobní odběr zdarma od 499 Kč | Doprava zdarma od 1 500 Kč

CLINICAL HAIR-CARE je doplněk stravy obsahující KERATIN RENEWAL SYSTEM, který je tvořen převážně sirnými aminokyselinami. Pro keratin je nejdůležitější především aminokyselina L-cystein s obsahem síry, která významně přispívá k posílení vlasů.

CLINICAL HAIR-CARE je doplněk stravy obsahující KERATIN RENEWAL SYSTEMTM, který je tvořen převážně sirnými aminokyselinami. Pro keratin je nejdůležitější především aminokyselina L-cystein s obsahem síry, která významně přispívá k posílení vlasů.

  • Tříměsíční intenzivní kůra nyní obsahuje dárek Arganový olej 20 ml.

Doplněk stravy Clinical Hair-Care je vhodný pro osoby trpící zvýšeným vypadáváním vlasů z neznámých příčin a degenerativními změnami ve vlasové struktuře (roztřepené, křehké, tenké, nepružné, zplihlé vlasy či vlasy bez lesku).

Keratin Renewal System s Nutrikomplexem může pomoci:

  • zlepšovat vlasovou strukturu
  • podporovat růst vlasů
  • zvyšovat odolnost vlasů vůči mechanickému a chemickému poškození
  • zvyšovat odolnost vlasů vůči UV záření
  • zklidňovat podrážděnou pokožku hlavy
  • optimalizovat tvorbu mazu
  • zvyšovat lesk vlasů a omezovat jejich šedivění

Keratin Renewal System je tvořen kombinací aminokyselin L-cystinu, D,L- methioninu, L-tyrosinu a vitamínu D-biotinu, extraktu ze zlatého prosa, extraktu z přesličky rolní s komplexem vitamínů B. Keratin Renewal System dodává živiny vlasovým buňkám k tvorbě kvalitního keratinu, bílkoviny, která utváří strukturu vlasu a rozhoduje o kvalitě vlasů. Čím více keratinu buňky produkují, tím jsou vlasy pevnější a odolnější.

Nutrikomplex zahrnuje ostatní vitamíny a minerální látky, jako jsou inositol, zinek, kyselina listová a 4-aminobenzoová.

Pycnograph-IN activator je unikátní formulace extraktů pro zlepšení přívodu všech živin obsažených v přípravku Clinical

  • Hair-Care do dermální papily, která vyživuje vlasový kořínek.

Podporuje mikrocirkulaci, nebo-li průtok krve malými cévkami, tedy i těmi, které přivádí živiny do dermální papily. Nedostatečné prokrvení vlasové pokožky může negativně ovlivňovat výživu vlasových folikulů i přes to, že je v krvi dostatek živin.

 

Konec vypadávání, lámání a třepení vlasů.

Vlasy citlivě reagují na přísné diety, na častý stres, vyčerpání, na stravu s nedostatkem vitamínů a minerálů, na hormonální změny.

Pokud za den vypadne padesát až sto vlasů, je to v pořádku. Vyšší počet by vás měl varovat a je nutné vypadávání vlasů řešit. Vlasová kosmetika pomůže krátkodobě, ale dlouhodobě problém neřeší.

Vnitřní výživa vlasů řeší problém od základu!

Pokud jsou vaše vlasy bez lesku, objemu, suché, bez života, tak prvně sáhnete po vlasové kosmetice, která představuje okamžitou pomoc pro vlasy. Toto řešení problému je krátkodobé. A ptáte se proč? Vlasová kosmetika totiž nedokáže přivést výživné látky do vlasového váčku. Je tedy nutné zajistit optimální množství potřebných výživných látek jinou cestou. Nabízí se začít s pravidelnou a pestrou stravou. Teorii o zdravém stravování známe všichni, ale ta praxe! Málokdo ji v této uspěchané době pečlivě dodržuje. Nejen naše tělo, ale i vlasy trpí.

Stejně jako vaše tělo, i vlasy potřebují komplexní výživu. Jejich kvalita pak půjde strmě nahoru.

Nejdůležitějším základním kamenem vlasu je bílkovina keratin. K jeho tvorbě je potřeba aminokyselina L-cystein.

Také nezapomeňme na methionin, biotin a křemík.

Že to vypadá komplikovaně? Ale není.

U vlasů platí jednoduché pravidlo: Čím je vnitřní výživa vlasů kvalitnější, tím zdravější a krásnější budou vlasy.

Bujná kštice je nyní snadno na dosah. Už není pouhou pohádkou!

O komplexně vyváženou vnitřní výživu vlasů se postará doplněk stravy CLINICAL HAIR CARE. Základním kamenem tohoto preparátu je KERATIN RENEWAL SYSTEM™.Je to opravdu výživný koktail obsahující komplex širokého spektra vitamínů a minerálů a současně složky nutné pro tvorbu keratinu. Takové smoothi pro vlasy. Co je však nejdůležitější. Všechny živiny, jsou speciálním aktivátorem (nosičem) přenášeny do vlasového váčku. A to je ten trik. Výživový koktail se dostane přesně tam, kde je ho potřeba.Jedna tobolka denně a vaše vlasy budou opět husté, lesklé a bohaté.

 

Tříměsíční intenzivní kůra nyní obsahuje dárek Arganový olej 20 ml.

Čistě přírodní, bez konzervantů, za studena lisovaný.

 

Clinical Hair-Care tob.90+argan.olej20ml 3měs.kúra
PDK 2593276
Informace Doplněk stravy
Stav Externí sklad - expedice 3-5 dní

Zákazníci také kupují