0

KATEGORIE

Menu

Coldrex Horký nápoj Citron med por.plv.sol.scc.10

Humánní léčivý přípravek

Lék ve formě horkého nápoje proti chřipce a nachlazení. Snižuje horečku, tlumí bolesti hlavy, kloubů a svalů, uvolňuje ucpaný nos, tlumí bolesti v krku a doplňuje vitamin C. Čtěte pozorně příbalový leták.


-11 %
154 Kč 172  Kč
od 499 Kč
od 1 500 Kč
30


Za dalších získáte dopravu ZDARMA! Osobní odběr zdarma od 499 Kč | Doprava zdarma od 1 500 Kč

Lék ve formě horkého nápoje proti chřipce a nachlazení. Snižuje horečku, tlumí bolesti hlavy, kloubů a svalů, uvolňuje ucpaný nos, tlumí bolesti v krku a doplňuje vitamin C. Čtěte pozorně příbalový leták.

Lék ve formě horkého nápoje proti chřipce a nachlazení.

  • Snižuje horečku,
  • tlumí bolesti hlavy,
  • kloubů a svalů,
  • uvolňuje ucpaný nos,
  • tlumí bolesti v krku a doplňuje vitamin C.

Prášek pro přípravu perorálního roztoku

Šálek zklidňujícího nápoje Coldrex Citron nebo Citron s medem vám pomůže znovu nalézt cestu k soustředění a umožní vám snáze dýchat.

Tento horký nápoj, který byl navržen pro rychlou úlevu od příznaků nachlazení a chřipky, obsahuje známou látku proti bolesti paracetamol, také dekongescens fenylefrin-hydrochlorid.

Paracetamol pomáhá zmírnit bolest hlavy, dutin, bolest v krku a bolavé tělo, a také může snižovat teplotu, je-li přítomna horečka.

Fenylefrin-hydrochlorid přináší úlevu od ucpaného nosu a dutin, umožňuje tedy snáze dýchat.

Tento přípravek obsahuje také vitamín C.

Vhodný pro dospělé a děti od 15 let s hmotností nad 50 kg.

  •  Každá dávka obsahuje paracetamol 750 mg a fenylefrin-hydrochlorid 10 mg.
  •  Neužívejte spolu s jiným přípravkem, který obsahuje paracetamol, nebo jinými léky pro úlevu od kašle a nachlazení, kongesce nebo ucpaného nosu.
  •  Vždy čtěte příbalovou informaci.

Coldrex Horký nápoj Citron med por.plv.sol.scc.10
PDK 3263374
ATC PARACETAMOL, KOMBINACE KROMĚ PSYCHOLEPTIK
SUKL kód 0209711
Farmakoterapeutická skupina Analgetica,antipyretica
Informace Humánní léčivý přípravek
Stav skladem

Zákazníci také kupují