0

KATEGORIE

Menu

Dárkové balení RESTART covital DAY+NIGHT tob.60+60

Doplněk stravy

Dárkové balení dvou doplňků stravy. BIOMIN RESTART covital Day 60 tob. a RESTART covital Night 60 tob.


766 
od 1 500 Kč
30


Za dalších získáte dopravu ZDARMA!

Dárkové balení dvou doplňků stravy. BIOMIN RESTART covital Day 60 tob. a RESTART covital Night 60 tob.

Vitamínový a minerální doplněk stravy s obsahem baikalinu, aescinu, vitamínů C, B6, B12, D3, zinku a hořčíku, které přispívají ke zlepšení širokého spektra symptomů vyskytujících se po překonání virových infekcí (včetně infekcí Covid-19) a jsou často spojené s poškozením cév a chronickou únavou. Také při nadměrné fyzické a psychické zátěži. Složení osmi vitamínů, minerálů a ostatních látek přispívá k normálnímu metabolismu a k ochraně buněk před oxidačním stresem, správnému fungování imunitního systému, přispívá ke snížení vyčerpání, únavy a správné funkci psychiky, správnému fungování kardiovaskulární soustavy a normálnímu stavu kloubů a svalů.

Doplněk je bez lepku, laktózy a přidaného cukru.

Scutellaria baicalensis L.

Přispívá k normálnímu stavu kloubů a svalů.

ZINEK

Přispívá k normálnímu metabolismu a k ochraně buněk před oxidačním stresem.

Přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem. Přispívá k udržení zdravých nehtů, pokožky, vlasů, zraku a správnému fungování imunitního systému.

HOŘČÍK

Přispívá ke snížení vyčerpání, únavy a správné funkci psychiky.

VITAMIN D3

Přispívá ke správnému fungování imunitního systému. Podílí se na procesu dělení buněk a přispívá ke správnému vstřebávání / využití vápníku a fosforu.

VITAMIN C

Přispívá ke snížení vyčerpání a únavy, správné tvorbě kolagenu a správné funkci kostí, zubů, chrupavek, dásní a pokožky.

VITAMIN B6

Přispívá ke správnému fungování nervového systému.

VITAMIN B12

Přispívá ke správné látkové přeměně důležité pro tvorbu energie.

AESCIN

Přispívá k normální činnosti kardiovaskulární soustavy, oběhu, žil a vlásečnic.

Dávkování a způsob užívaní

Doporučené dávkování: 2 tobolky denně po jídle zapít tekutinou.

Složení: baikalin (šišák bajkalský, scutellaria baicalensis L., extrakt z kořene), zinek (citrát zinečnatý), hořčík (diglycinát hořečnatý), vitamin D3 (cholekalciferol) 500 I.U., vitamin C (askorban sodný), vitamin B6 (pyridoxin hydrochlorid), vitamin B12 (kyanokobalamin), aescin (jírovec maďal, aesculus hippocastanum L., extrakt z plodu)

Upozornění: Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovávejte na suchém místě při teplotě do 25 ° C, v dobře uzavřeném obalu, mimo dosah malých dětí. Výrobek chraňte před mrazem, přímým slunečním zářením a sálavým teplem. Stanovená doporučená denní dávka se nesmí překročit. Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Pokud užíváte léky, o současném užívání výživového doplňku se poraďte se svým lékařem.

Výrobce: BIOMIN,a.s.

Dárkové balení RESTART covital DAY+NIGHT tob.60+60
PDK 4603503
Informace Doplněk stravy
Stav skladem