0

KATEGORIE

Menu

IMEDEEN Prime Renewal tbl.120

Doplněk stravy

Imedeen Prime Renewal doplněk stravy přispívá k tvorbě kolagenu v kůži, pomáhá zlepšit kvalitu a hydrataci pleti.

Nově na e-shopu možnost platit benefitní kartou

3 197 
Uvedená cena platí pouze pro nákupy v e-shopu lekarnalemon.cz. Cena v lékárnách se může lišit.
od 499 Kč
od 1 500 Kč
30


Za dalších získáte dopravu ZDARMA! Osobní odběr zdarma od 499 Kč | Doprava zdarma od 1 500 Kč

Imedeen Prime Renewal doplněk stravy přispívá k tvorbě kolagenu v kůži, pomáhá zlepšit kvalitu a hydrataci pleti.

Unikátní koncept IMEDEEN® - péče o pokožku zevnitř.

Klinické testy jednoznačně prokázaly, že tablety Imedeen Prime Renewal™

 • výrazně zlepšují kvalitu,
 • pevnost,
 • strukturu a vzhled pokožky zejména v obličeji,
 • na rukách a v dekoltu žen, které po menopauze procházejí hormonálními změnami urychlujícími stárnutí pokožky. Imedeen Prime Renewal™ působí proti již patrným známkám stárnutí pokožky a zároveň zabraňuje vzniku nových
 • Snižuje viditelnost jemných vrásek a linek
 • Podporuje normální tvorbu kolagenu v kůži
 • Doplněk stravy vhodný pro ženy 50+.

Obsahuje:

Marine Complex™,  ViTea™, vitamíny C a E, zinek, výtažek z heřmánku (pouze ve večerních tabletách).

      Během prvních pěti let po menopauze ztratí pokožka žen až 30 % kolagenových vláken, která vytvářejí podpůrný systém vnější vrstvy pokožky a jsou zodpovědná za její pevnost, sílu a pružnost. Je to dáno úbytkem estrogenu, které buňky potřebují ke stimulaci tvorby kolagenu.

 • Následkem těchto hormonálních změn pleť řídne, ztrácí pružnost a ochabuje.

    Znaky stárnutí pleti se věkem dále prohlubují: Zpomaluje se proces obnovy buněk, pleť ztrácí schopnost ukládat vlhkost, stává se sušší, je méně odolná a výrazně se prohlubují vrásky. Pleť se rovněž stává více náchylnou k poškození volnými radikály.Právě proti těmto vlivům času působí nový Imedeen Prime Renewal™, který je určen speciálně pro pokožku žen po menopauze. Klinické a vědecké testy prokázaly, že denní užívání tablet Imedeen Prime Renewal™ revitalizuje pleť, viditelně redukuje projevy stárnutí způsobené hormonálními změnami a současně pomáhá chránit pokožku před dalším stárnutím.    

    Pleť vyživovaná speciální kombinací látek obsažených v přípravku Imedeen Prime Renewal™ je vlhčí, pevnější a pružnější a celkově vypadá lépe a zářivěji. Imedeen Prime Renewal™ působí proti podstatě problémů stárnutí pokožky, představuje tedy základní krok v péči o pokožku.

    Kdy pomáhá:

zpevňuje pokožku zlepšuje její základní kvalitu a strukturu výrazně potlačuje viditelné známky stárnutí - i hlubší vrásky významně potlačuje nadměrnou pigmentaci a zesvětluje "stařecké skvrny" významně zlepšuje vzhled pokožky na rukou a v dekoltu poskytuje celkovou ochranu proti volným radikálům podněcuje regeneraci kolagenových buněk.

Dávkování: 4 tablety denně.

Vaše pokožka ve 30 letech

 Ve věku kolem 30 let se začne snižovat tempo obnovy kožních buněk. Pokožka ztrácí svou mladistvou záři a může začít trpět sníženou hydratací. Začínají se objevovat první jemné linky v pleti, zejména v partiích kolem očí. V hlubší vrstvě kůže dermis se mohou objevovat první známky poškození  UV zářením a dochází ke snížení tvorby kolagenu. Přibližně od 25 roku života kůže začíná ztrácet okolo 1% kolagenu každý rok.

Co můžete udělat pro udržení mladistvého vzhledu pokožky?

 • Používejte přípravky pro péči o pleť a make-up s ochranným faktorem.
   
 • Pravidelné cvičení pomáhá zajistit dobrou cirkulaci krve, a tím zlepšuje látkovou výměnu.
 

Vaše pokožka ve 40 letech

Ve věku kolem 40 let se začínají prohlubovat jemné linky v pleti kolem očí a úst vlivem snížené hydratace kůže. Na pokožce poškozené UV zářením se mohou začít objevovat pihy a skvrny způsobené sluncem a jemné žilky pod pokožkou mohou být více viditelné. Podpůrná síť kolagenu a elastinu v hlubší vrstvě kůže dermis se začíná rozpadat, schopnost kůže zadržovat vodu a hydratovat pokožku se snižuje, na pokožce jsou viditelné první známky poškození UV zářením.

Jak mít jemné linky a vrásky pod kontrolou?

 • Pijte hodně vody, hydratujete tím pokožku i zevnitř. Zvyšte hladinu antioxidantů ve své stravě, a tím pomůžete bojovat proti poškození volnými radikály.
   
 • Najděte si čas na relaxaci – stres negativně ovlivňuje kvalitu pokožky.
   
 • IMEDEEN Time Perfection® tablety pro péči o pleť působí ve vnitřní vrstvě kůže – dermis, kde nemohou působit klasické pleťové krémy. Pro dosažení optimálních výsledků je doporučeno přípravek užívat alespoň 12 týdnů.

Vaše pokožka ve 50 letech

Ve věku kolem 50 let pokožka ztrácí svou hydrataci a stává se náchylnější k poškození volnými radikály. Zvyšuje se výskyt pigmentových skvrn, vlivem ztráty podkožního tuku se prohlubují vrásky, kůže ztrácí svou pevnost, pružnost a hustotu.

Snižující se produkce estrogenů po menopauze má za následek ztrátu až 30% kolagenu v kůži během prvních pěti let po menopauze. 

Co můžete udělat proti stárnutí pokožky po menopauze?

 • Při výběru produktů pro péči o pleť se zaměřte na produkty speciálně určené pro zralou pleť.
   
 • Zajistěte ve své stravě maximální příjem antioxidantů a nezbytných minerálů jako jsou vápník a zinek.
   
 • IMEDEEN Prime Renewal® tablety pro péči o pleť působí ve vnitřní vrstvě kůže – dermis, kde nemohou působit klasické pleťové krémy. Pro dosažení optimálních výsledků je doporučeno přípravek užívat alespoň 12 týdnů.

IMEDEEN Prime Renewal tbl.120
PDK 2869965
Informace Doplněk stravy
Stav skladem

Zákazníci také kupují