0

KATEGORIE

Menu

HNOJIVO PRO DOKONALOU PLEŤ!

Kolagenové drinky nabírají na stále větší popularitě. Není se totiž čemu divit. Kolagen je skvělým pomocníkem pro pleť, vlasy, klouby a mnoho dalšího. Jak se ale v záplavě kolagenů vyznat a jak vybrat ten nejlepší pro váš bezchybný vzhled? Poradíme Vám!

Vlivy působící na kvalitu pleti

Na stav a kvalitu pleti má vliv nejen věk, ale také okolní prostředí, životní styl, genetika nebo kosmetika. Každá žena by si přála zůstat věčně mladá a mít bezchybnou pleť bez vrásek a dalších známek stárnutí. Avšak čas je neúprosný a nelze jej zastavit. 

Stárnutí pleti je přirozený proces

Pleť totiž začíná stárnout už kolem 25. roku života, kdy v těle klesá množství kolagenu a začínají se objevovat první mimické vrásky.

Okolo třicítky můžete na pleti pozorovat úbytek vody a snížení pružnosti.

S příchodem čtyřicítky se výrazně mění horní vrstva kůže a pleť je náchylnější k hrubosti a suchosti. Vrásky se prohlubují, pleť ztrácí pevnost a získává matný odstín. Objevují se i první pigmentové skvrny.

V období menopauzy se vlivem poklesu hormonů zhoršuje kvalita pleti a zrychluje její stárnutí.

Po šedesátce se na pleti projevuje hyperpigmentace neboli stařecké skvrny a ovlivňuje jí i gravitace.

Po sedmdesátce pleť čelí snížení imunitní funkce kůže a je tak náchylnější k infekcím.

Proč nabírá kolagen na popularitě?

Právě kolagen udržuje pleť hladkou a pevnou. Jeho produkce však postupem času klesá.

Mezi dvaceti a třiceti lety věku kůže ztrácí přibližně 1 % kolagenu ročně. Ztráta kolagenu se s přibývajícím věkem a vlivem dalších faktorů zrychluje a okolo 50. roku života už ztrácíme až 5 % kolagenu ročně.

Kde doplnit potřebný kolagen?

I když lze kolagen přijímat v potravinách (vaječný žloutek, losos, tuňák, oříšky, paprika, listová zelenina), tak přírodní kolagen tělo špatně vstřebává a tepelnou úpravou se dokonce poškozuje. Doporučená denní dávka kolagenu se pohybuje okolo 3-10 g kvalitního kolagenu denně. Takové množství nelze ze stravy přijmout, proto odborníci doporučují doplňovat kolagen ve formě doplňků stravy.

 Kolagen z lékárny – ten nejlepší parťák pro dokonalý vzhled!

Mnohem většího efektu dosáhnete užíváním kolagenu v kombinaci s dalšími látkami, např. vitaminem C. Proto je nejlepší volbou collagen drink Pleťové hnojivo – doplněk stravy ve formě osvěžujícího nápoje s chutí tropického ovoce. Tento osvědčený pomocník je totiž víc než jen kolagen. Obsahuje také biotin a vitaminy C a B5, které působí blahodárně na stav vlasů, nehtů a pokožky. Kombinace chlorelly a extraktu zeleného čaje navíc zvyšuje odolnost pleti proti projevům stárnutí, redukuje vrásky a zlepšuje stav atopické pokožky. Díky extraktu vinné révy je pleť celkově krásnější, jsou redukovány její nedokonalosti a omezeny projevy celulitidy. Collagenový drink Pleťové hnojivo mohou užívat těhotné a kojící ženy a také diabetici, jelikož neobsahuje cukr. Dobrá rozpustnost a výborná chuť, kterou Pleťové hnojivo obzvlášť vyniká, navíc usnadňují užívání. Pleťové hnojivo je k dostání v měsíčním balení po 30 sáčcích. Jeho příprava je tedy velmi jednoduchá. Sáček můžete mít pořád s sebou a stačí jen jeho obsah nasypat do sklenice vody a zamíchat.

 

 


Doporučujeme