0

KATEGORIE

Menu

Léto je tady a žádá si dokonalé vlasy! Připravte bleskově svou kštici na sluneční sezónu!

Vlasy bez chybičky? Tak přesně to bude HIT letošního léta! Připravte svou hřívu na prosluněnou sezónu a zažijte si ten skvělý pocit být její hvězdou. Jak na to? Poradíme Vám!

Ať už svým vlasům nedopřáváte dostatečnou péči, nebo jim chybí potřebná výživa, díky které tak ztrácí na svém objemu a lesku, není důvod zoufat! Zase můžete mít hustou hřívu v poměrně krátkém čase!

Stop stresu!

V případě, že vám hříva řídne stále víc a její stav se nelepší, je vhodné zapřemýšlet, zda jste v poslední době neprošli větším stresem. Právě ten se totiž na kvalitě vaší kštice a kůže velmi negativně podepisuje. Pokud ano, je vhodné se hodit , co nejrychleji do psychické pohody.

Zklidněte hormony!

Dalšími důvody, proč vás vlasy opouštějí, může být hormonální nerovnováha, ať už po porodu, nebo jako předzvěst přechodu. Rovněž komplikace se štítnou žlázou či přechozená chřipka nejsou nic, co by vaší kštici přidalo na kráse.

Diety nemají vlasy v lásce

V případě, že jste v poslední době nasadili dietu nebo radikálně změnili jídelníček, může být i toto příčina. Vlasům můžou chybět látky, které získávají z běžné potravy a zoufale je potřebují doplnit.

Zachraňte, co zachránit jde!

Pokud vaše vlasy s prvními slunečními paprsky začínají nápadně připomínat zvadlou slámu, jako první pomoc se v tomto případě doporučuje zastřižení konečků. Ty totiž bývají nejvíce poškozené, protože jsou z celého vlasového porostu nejstarší. Díky zastřižení ulevíte také vlasovým kořínkům a alespoň částečně zpomalíte proces vypadávání. Nůžky ovšem nic nezmohou, pokud vlasy nezačnete důkladně vyživovat.

Vnitřní péče je zcela klíčováHonba za perfektním stylovým účesem, potažmo trendy barevným odstínem, může mít na vaše vlasy dost neblahý dopad. Nejzdravější jsou vlasy ve své přirozené podobě a každé sebemenší chemické či tepelné vylepšení je více nebo méně ničí. Jenže absolutně se vzdát všech úprav vlasů je pro většinu žen nemožné.

„V dnešní době si málokterá žena dovede představit život bez dobarvených kořínků pro zakrytí stříbrných vlasů. Stejně tak bez stylingu vlasů prostřednictvím fénu, kulmy či žehličky,“ komentuje kadeřnice Martina Výborná z Bomton Florentinum.

Co tedy dělat, abyste své vlasy zachránily, aniž byste se vzdaly žehličky a svého oblíbeného odstínu vlasů?

Jak již bylo řečeno, vnější péče o vlasy je nezbytností, ale naprosto zásadní je vnitřní výživa. Jedině tato cesta má totiž naději na úspěch. Sázkou na jistotu je, vsadit na pomocníka, který dodá vlasům všechny důležité vitaminy, minerály, aminokyseliny a stopové prvky. V obchodech a na internetu se to čím dál víc hemží přípravky, které slibují okamžité zázraky. Jeden doporučuje tohoto výrobce, druhý zase tamtoho. Čert, aby se v tom vyznal. Zaměřte se tedy především na složení.

Doplňte vlasům látky, které potřebují

Nedostatek bílkovin a železa ve stravě může vést k oslabení a vypadávání vlasových vláken, takže vlasy jsou mnohem jemnější a mají tendence se lámat. Zaměřte svou pozornost proto na potraviny obsahující železo, vitamin C, hořčík, selen, zinek, křemík. Velmi důležité jsou také aminokyseliny, nebo vitamíny skupiny B. Výbornými výsledky se pyšní inovativní přípravek Vlasové hnojivo, který obsahuje unikátní kombinaci látek potřebných pro správný růst a kvalitu vlasových buněk. Díky vysokému obsahu biotinu, křemíku a síry, jež je známá jako minerál krásy, Vlasové hnojivo rychle a účinně redukuje nadměrné vypadávání vlasů, podporuje jejich růst a kvalitu. Ve složení tohoto doplňku stravy najdete vysoké dávky aminokyselin, vitaminů a minerálů, které jsou klíčové pro stav vlasů a vlasové pokožky.

Prožijte dokonalé léto s hustou kšticí díky hustému složení Vlasového hnojiva!


Doporučujeme