0

KATEGORIE

Menu

Zlepšete svůj sexuální život!

Vytratilo se z vašeho partnerského života erotické jiskření? Chybí vám intimita a vzájemná blízkost? Nebo hledáte způsob, jak okořenit vaše sexuální hrátky a dopřát si milovaní, jako by vám oběma bylo zase osmnáct? Nezoufejte, my vám poradíme!

Proč dochází ke ztrátě libida?

Ženské i mužské libido je velmi křehké a může ho ovlivnit řada faktorů. K nejčastějším zabijákům libida patří stres, psychická nepohoda, hormonální nerovnováha, onemocnění a také vyšší věk. U mužů začíná chuť na sex slábnout po 30. roce života, kdy postupně dochází k poklesu testosteronu. Ženské libido pak ovlivňují hormonální změny, zejména nástup menopauzy a klesající hormon estrogen. Přesto si lze sexuální apetit udržet i v pozdějším věku a stačí vám k tomu jen pár triků.

Nestresujte se!

Pokles libida u žen a neschopnost dosáhnout erekce u mužů velmi často ovlivňují každodenní starosti v práci nebo domácnosti. Proto je nutné naučit se tyto situace zdravým způsobem odbourávat. Zapomeňte na alkohol a nezdravé jídlo, které vám můžou ve výsledku jen uškodit. Skvělou variantou, při které odbouráte stres je sportovní aktivita nebo jen procházka v přírodě. Pokud nejste zrovna akční typ, můžete se začíst do dobré knížky nebo si pustit nějaký romantický film, který vás může naladit do té správné nálady.

Udělejte si čas jen sami pro sebe

Když vám kvůli každodenním povinnostem nezbývá večer energie a chuť na sex, je nutné si čas ve dvou naplánovat. Děti pošlete na víkend k babičce a zajeďte si na wellness pobyt, nebo vyrazte na romantickou večeři do vašeho oblíbeného podniku. Je totiž důležité si vždy udělat čas sami pro sebe a to zejména, pokud už jste rodiči malých capartů.

Potraviny, které vás dostanou do nálady

Sexuální apetit můžete povzbudit i určitými potravinami, které se nazývají afrodiziaka. Takže do svého jídelníčku zařaďte čokoládu, která obecně zlepšuje náladu. Dále med, avokádo a jahody, které jsou bohaté na vitaminy B, C a E. Pro vaše libido je důležité tělu doplňovat i potřebné minerály, což vám zajistí konzumace ořechů nebo ústřic. 

Udělejte partnerovi radost

Nečekejte na žádnou speciální příležitost a udělejte svému protějšku radost i tehdy, když neslavíte výročí nebo Valentýn. Pánové mohou svým partnerkám darovat nějakou erotickou pomůcku, kterou poté mohou společně vyzkoušet. Dámy určitě potěší svůj protějšek nějakým svůdným prádélkem. Zaručenou trefou do černého však bude dárek ve formě doplňku stravy, který zlepší sexuální výkon a apetit.

Clavin – mužem hned!

Pokud hledáte přípravek s rychlým nástupem účinku, vsaďte na Clavin® PLATINUM. Ve složení tohoto doplňku stravy naleznete směs speciálně vybraných účinných látek STIMULIN® a navíc také selen a zinek. Selen se podílí na tvorbě spermií a pomáhá ke správné činnosti cév. Zinek zvyšuje plodnost a kvalitu spermií. Clavin® PLATINUM mohou užívat všichni muži bez omezení. Díky jeho přírodnímu složení je tak zcela bez vedlejších účinků.

ArginMax pro dlouhodobé sexuální zdraví

Dámy, pokud chcete zlepšit sexuální zdraví svého partnera z dlouhodobého hlediska, tak mu pořiďte doplněk stravy ArginMax® Forte pro muže. Přípravek se opírá o synergické působení čtyř hlavních účinných složek – Forte ComplexTM. Vedle přírodních extraktů, vitaminů a dalších účinných látek se ArginMax® Forte pro muže vyznačuje významným množstvím obsaženého L-argininu a L-citrulinu, tribulusu a crocusu. Skladba účinných látek podporuje prokrvení pohlavních orgánů. Při dlouhodobém užívání pozitivně působí na sexuální funkce a erekci.

Povzbuďte ženské libido!

Pánové, pro posílení libida a sexuální touhy darujte své manželce nebo přítelkyni doplněk stravy ArginMax® Forte pro ženy. Tento přípravek obsahuje kombinaci účinných složek Forte ComplexTM, která pozitivně působí na prokrvení pochvy, pomáhá zesilovat vzrušení a dosažení orgazmu. Navíc díky obsaženému zinku, selenu a dalším látkám pomáhá zpevňovat cévy a chrání je před negativními projevy stárnutí.

 

 


Doporučujeme