0

KATEGORIE

Menu

Vyluštěte tajemství pro jaro bez chybičky!

Únava, nedostatek energie, skleslost… I takto můžou u někoho vypadat první jarní dny. Na tom není nic zvláštního. Čas od času ,,dojdou baterky“ každému z nás. Vždy je ale dobré vědět, jak se opět restartovat a nenechat si pokazit první jarní dny, které se cvalem blíží. Pokud i vy toužíte prožít jaro naplno, určitě je dobré poznat účinnou pomoc Da Vinci Pharma!

Řada Da Vinci Pharma přináší na lékárenský trh spolehlivé, kvalitní a účinné přípravky, které v sobě kloubí  nejnovější poznatky moderního výzkumu a vědy. Široké spektrum nabízených produktů zajišťuje pokrytí mnoha individuálních potřeb lidského organizmu. Konečný zákazník má tak v lékárně možnost nalézt osvědčenou pomoc, díky které může aktivně pečovat o své zdraví.

 Po čem se poohlédnout v předjaří?

 Že za dlouhých zimních dní o sebe sem tam zapomene pečovat, je běžná věc. Ale kdy jindy, než teď, nastane čas se zamyslet, jak svému tělu cíleně prospět. Ne nadarmo se říká, že ve zdravém těle zdravý duch! A proto se pojďme společně podívat, na co je dobré se zaměřit.

 VITAMIN C 500 MG SE ŠÍPKY – základní stavební kámen

   naše babičky věděly, že bez vitaminu C to prostě nejde. Je jedním z nejdůležitějších vitaminů vůbec. Lidský organizmus si jej ale neumí vytvořit sám, a je odkázán na jeho externí příjem. Proto neváhejte a zamiřte pro vitamin C, který také podporuje imunitní systém a přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání. Působí jako antioxidant, čímž podporuje ochranu buněk před oxidativním stresem. Z možných doplňků stravy, které se aktuálně vyskytují trhu, hledejte ten, jenž obsahuje i šípek. Šípky jsou totiž vydatným zdrojem vitaminu C a bohatým zdrojem přírodních antioxidantů.

 VITAMIN D3 2000 IU – není jen pro děti

 Výzkumy prozrazují, že u velké části populace vitamin D chybí hlavně v době nízké sluneční aktivity. Přesto tento vitamin hraje velkou roli pro podporu imunitního systému. Maminky vědí, že se doporučuje doplňovat hlavně u dětí, v období jejich růstu. Stejně dobře znají tento vitamin i ženy ve zralém věku, kdy jej cíleně doplňují v době menopauzy a po ní, jelikož umožňuje správné vstřebávání vápníku do kostí, zubů a svalů. Používá se i v případě, že vás trápí nadváha či obezita nebo se často vyskytujete ve znečištěném prostředí.

 BETAKAROTEN PREMIUM 25 000 IU – a slunění může začít

 Slunce k nám během zimních dní dostane méně, než v letních měsících. Pokud tedy chcete posílit svou pokožku a dodat jí, co potřebuje, jděte na jistotu! Vsaďte na Betakaroten. Tento doplněk stravy je jedním ze zdrojů vitaminu A, který je nutný pro tvorbu rodopsinu, zrakového pigmentu používaného za nízkého osvětlení. Vitamin A je důležitý pro udržení normálního stavu pokožky, sliznic a zraku. Přispívá také ke zdravé imunitě. Ideálně se užívá před, během i po opalování. Vhodný je doplnit i v případě, že navštěvujete solárium.

 ZINEK FORTE 25 MG – pro krásné vlasy a nehty

 Zdá se vám, že vaše vlasy a nehty se více lámou a něco jim do dokonalosti chybí? Pak na nic nečekejte a zamiřte pro zinek. Ten přispívá k udržení normálního stavu vlasů, nehtů, pokožky a normální plodnosti a reprodukci. Přispívá také k ochraně buněk před oxidativním stresem a normální funkci imunitního systému. V případě, že chcete, aby měl zinek vyšší vstřebatelnost, zvolte doplněk stravy ZINEK FORTE 25 MG, který je ve formě glukonátu.

 SELEN ZINEK METHIONIN – komplex, který stojí za to!

 Protože jarní období je stále ještě náchylné k nějaké viróze, je vždy dobré posilovat imunitu od základu. V případě, že chcete opravdu silný komplex v jedné tobolce, vyzkoušejte doplněk stravy s obsahem selenu, zinku, methioninu, betakarotenu a vitaminů C a E pro posílení imunity.

 

Prožijte jaro s úsměvem na tváři!

 


Doporučujeme