0

KATEGORIE

Menu

Zvažte své možnosti „zvýšený cukr“ má řešení!

Kolísající hladina cukrů v těle zdaleka nepostihuje jen obézní osoby nebo seniory. V současné době stále přibývá jedinců, kteří se s touto komplikací potýkají. Pokud i vy patříte mezi ně, máme pro vás dobrou zprávu. I nad tímto problémem se dá zvítězit!

Kdo je v ohrožení?

Obrovská žízeň, časté močení, hubnutí nebo naopak příbytek tělesné hmotnosti, únava, poruchy vědomí, kolísání hladiny cukru v krvi, glukóza v moči, pach acetonu z dutiny ústní, zvýšená chuť k jídlu, svalová slabost, pomalé hojení ran, bolest nohou. To vše jsou signály, které vám mohou napovědět, že s vaší hladinou cukrů není něco v pořádku.

Návštěva lékaře se vyplatí

Pokud jste zpozorovali jakýkoliv výše uvedený příznak, nečekejte a ihned vyhledejte lékařskou pomoc. Jedná se totiž docela o hru s časem. Včasné řešení totiž propuknutí této komplikace v těle zpomalí. Naopak odkládání tohoto problému může vést k vážným zdravotním komplikacím.

Pohybem nic nezkazíte

Pokud je vaše diagnóza jasné, nepropadejte panice a pusťte se do boje s touto komplikací. Kromě změny životního stylu a dodržování zásad, které vám stanoví lékař, můžete na cukrovku vyzrát třeba pravidelným cvičením. Ideální je hormonální jógová terapie, speciální starobylá technika, která je zaměřená právě na diabetiky. Tato metoda pomáhá lidem problém lépe zvládat a ukazuje možnosti, jak mít metabolismus pod kontrolou. Díky tomuto cvičení lidé podporují správnou funkci slinivky a jater. Některé pozice stimulují žlázovou aktivitu slinivky břišní a jiné zase přispívají ke snížení ukládání škodlivých látek v tkáních a ke stabilizaci krevního cukru.

Rostlina, která zabíjí cukry? ANO!

V mnohých kulturách se vždy léčitelé snažili najít vhodné bylinky, jež by dokázaly pomoci. Největší úspěch slavili Indové. V tamních exotických pralesích objevili rostlinu, kterou pojmenovali Gurmar. Žvýkání jejích listů tlumí příznaky onemocnění diabetem a snižuje chuť na sladké. Gurmar je jednou z mála známých látek, které zvyšují přirozenou tvorbu a sekreci inzulinu. Má rychle nastupující účinek redukce glukózy v krvi a komplexně působí na celý metabolismus sacharidů. Účinné látky Gurmaru jsou kyseliny gymnemové. Jejich jedinečnou vlastností je schopnost zne­citlivět chuťové buňky, které re­agují na sladké potraviny. Jejich konzumaci lze tak bez přemáhá­ní omezit a tím i podpořit úbytek na váze.

 Zabiják cukru z lékárny

Hledáte-li způsob, jak vyrovnat kolísající hladinu cukru v krvi, vsaďte na účinný přípravek. Za nás je skvělou volbou DIAMizin® Forte – nový a silnější zabiják cukru. Jedná se o ověřený doplněk stravy s posíleným složením o morušovník, chrom, vitaminy B6, B12 a B9 stabilizující hladinu cukru v krvi a omezující chuť na sladké. Přípravek obsahuje také extrakt z rostliny Gymnema sylvestre známé také jako Gurmar. Její účinné látky, kyseliny gymnemové, přispívají k optimální hladině glukózy v krvi a snižují chuť na sladkosti. Napomáhají tak redukci váhy.

 


Doporučujeme