0

KATEGORIE

Menu

Acutil cps.60

Doplněk stravy

ACUTIL®. Doplněk stravy obsahující omega-3 nenasycené mastné kyseliny DHA a EPA, extrakt z listů Ginkgo biloba, fosfatidylserin, kyselinu listovou a vitamíny E a B12.


481 
Uvedená cena platí pouze pro nákupy v e-shopu lekarnalemon.cz. Cena v lékárnách se může lišit.
od 499 Kč
od 1 500 Kč
30


Za dalších získáte dopravu ZDARMA! Osobní odběr zdarma od 499 Kč | Doprava zdarma od 1 500 Kč

ACUTIL®. Doplněk stravy obsahující omega-3 nenasycené mastné kyseliny DHA a EPA, extrakt z listů Ginkgo biloba, fosfatidylserin, kyselinu listovou a vitamíny E a B12.

O ACUTILU

  • Máte náročné zaměstnání a musíte zvládat více úkolů najednou?
  • Cítíte, že denně musíte řešit spoustu činností, pamatovat si různé věci a myslet na to, abyste vše zvládli?
  • Začínáte si uvědomovat důležitost fungování svého mozku i s ohledem na budoucnost?

Dopřejte mu výživu a skvělou péči již nyní a sami poznáte, jak cenným a jedinečným vkladem se stane tento počin pro budoucnost jeho správného fungování.
 
To nejmenší, co pro něj lze udělat již nyní, spočívá v pravidelném užívání doplňku stravy Acutil.
 
Acutil je jedinečný přípravek s unikátním složením. Podporuje činnost mozku a přitom pomáhá jeho funkci a výkonu. Zajišťuje nejen podporu paměti a koncentrace, ale pozitivní efekt přináší zejména z dlouhodobého hlediska.

 Základní informace o Acutilu
Pro podporu paměti a koncentrace. Unikátní kombinace omega-3 nenasycených mastných kyselin, výtažku z Ginkgo biloba, fosfatidylserinu a vitamínů.

Acutil je doplněk stravy obsahující nejen omega-3 nenasycené mastné kyseliny, ale i výtažek z Ginkgo biloba, fosfatidylserin, kyselinu listovou a vitamíny E a B12.


Omega-3 nenasycené mastné kyseliny DHA i EPA jsou součástí buněčných membrán nervových buněk, tedy neuronů, které jsou nezbytné pro přenos informací v mozku. DHA přispívá k udržení normální činnosti mozku. Množství DHA v jedné kapsli Acutilu (250 mg) je dostatečné k dosažení příznivého účinku.
 

Vitamín B12 přispívá k normální činnosti nervové soustavy, podporuje metabolismus homocysteinu a přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání. .
Kyselina listová přispívá k normální psychické činnosti a podobně jako vitamín B12 pomáhá snižovat míru únavy a vyčerpání.
 

Vitamín E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. Ten vede k tvorbě volných kyslíkových radikálů, které mohou způsobit oxidační stres.
 

Složky standardizovaného extraktu Ginkgo biloba (min. 24% flavonoidů, min. 6% terpenoidů) přispívají ke správnému prokrvení mozku.
 

Fosfatidylserin je složkou buněčných membrán nervové a mozkové tkáně.
 
Acutil působí dlouhodobě.

Doplněk stravy. K dostání v lékárně bez lékařského předpisu.

Dávkování
1-2 kapsle denně s jídlem nebo nápojem. Vhod­né je dlouhodobé užívání.

1. DŮVOD pro Acutil
Je i pro vás
Manažeři, studenti, úředníci, vyučující, senioři, lektoři, administrativní pracovníci, lékaři, advokáti, asistenti , personalisté, křížovkáři, piloti, plánovači, lékárníci, editoři, pokladní, statistici, procesní inženýři, supervizoři, řidiči, konzultanti, obchodní zástupci, právníci a všichni, kteří chtějí podpořit svůj mozek ocení účinky doplňku stravy Acutil.
 
2. DŮVOD pro Acutil
Podporuje paměť a koncentraci
Doplněk stravy Acutil podporuje činnost mozku a přitom pomáhá jeho přirozené funkci a výkonu. Zajišťuje nejen podporu paměti a koncentrace, ale pozitivní efekt přináší zejména z dlouhodobého hlediska.
 
3. DŮVOD pro Acutil
Obsahuje nejen cenné omega-3 mastné kyseliny
Omega-3 mastné kyseliny jsou důležité po celý život. Pozitivně působí na centrální nervový systém i přirozené děje v  mozku. Neméně důležité jsou další složky doplňku stravy Acutil – vitamín B12 společně s  kyselinou listovou normalizují hladinu homocysteinu. Ginkgo biloba přispívá ke správnému prokrvení mozku. Fosfatidylserin je důležitou složkou buněčných membrán mozkové tkáně.
 
4. DŮVOD pro Acutil
GINKGO BILOBA
Doplněk stravy Acutil obsahuje v jedné kapsli 60 mg standardizovaného výtažku z listů Ginkgo biloba, který přispívá ke správnému prokrvení a normální činnosti mozku, včetně jeho kognitivních funkcí (paměť, pozornost, porozumění informacím aj.)
 
5. DŮVOD pro Acutil
Jednoduše a výhodně
Doplněk stravy Acutil můžete zakoupit v lékárnách i jednoduše online, třeba na www.pilulka.cz.
 
6. DŮVOD  pro Acutil
Hrajte, luštěte a lámejte si hlavu
Tajenky, hádanky, rébusy a mnoho dalšího – to vše si pro vás připravil Acutil. Stále nové hádanky najdete na Facebooku.

Složení:

SLOŽKA V 1 KAPSLI - VE 2 KAPSLÍCH
Rybí olej 500 mg – 1000 mg
Omega-3 mastné kyseliny 350 mg – 700 mg
DHA-Kyselina dokosahexaenová 250 mg – 500 mg
EPA-Kyselina eikosapentaenová 40 mg – 80 mg
Extrakt z Ginkgo biloba  60 mg – 120 mg
Fosfatidylserin  15 mg  – 30 mg
Vitamín E (d-alfa-tokoferol) 5 mg  42%*  - 10 mg 84%*
Kyselina listová (folát) 250 µg 125%* - 500 µg 250%*
Vitamín B12 5 µg 200%* - 10 µg 400%*
*) referenční hodnota příjmu (RHP)

  • Pro zajištění nejvyšší kvality Acutilu jsou jako zdroj rybího oleje využívány pouze divoce žijící ryby, ne ryby chované na farmách. Rybí olej je pečlivě čištěn, nepoužívá se olej z jater.

Acutil cps.60
PDK 3381549
Informace Doplněk stravy
Stav skladem

Zákazníci také kupují