0

KATEGORIE

Menu

Aspirin C Forte 800mg/480mg tbl.eff.10

Humánní léčivý přípravek

Aspirin C Forte šumivé tablety obsahuje kyselinu acetylsalicylovou, která zmírňuje bolest a snižuje horečku a kyselinu askorbovou, také známou jako vitamin C. Čtěte pozorně příbalový leták.


271 
Uvedená cena platí pouze pro nákupy v e-shopu lekarnalemon.cz. Cena v lékárnách se může lišit.
od 499 Kč
od 1 500 Kč
30


Za dalších získáte dopravu ZDARMA! Osobní odběr zdarma od 499 Kč | Doprava zdarma od 1 500 Kč

Aspirin C Forte šumivé tablety obsahuje kyselinu acetylsalicylovou, která zmírňuje bolest a snižuje horečku a kyselinu askorbovou, také známou jako vitamin C. Čtěte pozorně příbalový leták.

Aspirin C Forte 800mg/480mg tbl.eff.10
PDK 3125664
ATC KYSELINA ACETYLSALICYLOVÁ, KOMBINACE KROMĚ PSYCHOLEPTIK
SUKL kód 0205473
Farmakoterapeutická skupina Analgetica,antipyretica
Informace Humánní léčivý přípravek
Stav skladem

Zákazníci také kupují