0

KATEGORIE

Menu

Bepanthen Plus 500mg/g+5mg/g crm.1x100g (D)

Humánní léčivý přípravek

Přípravek Bepanthen Plus krém urychluje odeznívání příznaků podráždění pokožky a napomáhá hojení poranění kůže. Čtěte pozorně příbalový leták.


492 
Uvedená cena platí pouze pro nákupy v e-shopu lekarnalemon.cz. Cena v lékárnách se může lišit.
od 499 Kč
od 1 500 Kč
30


Za dalších získáte dopravu ZDARMA! Osobní odběr zdarma od 499 Kč | Doprava zdarma od 1 500 Kč

Přípravek Bepanthen Plus krém urychluje odeznívání příznaků podráždění pokožky a napomáhá hojení poranění kůže. Čtěte pozorně příbalový leták.

Má dvojí účinek – DEZINFIKUJE A HOJÍ. Vhodný i pro děti.

  • Podporuje hojení drobných povrchových poranění kůže s rizikem infekce – odřeniny, škrábnutí, záděry.

Bepanthen® Plus je vzhledem k jeho dezinfekčním a hojivým účinkům vhodné používat na ošetření drobných poranění, odřenin a škrábnutí. 

Tento léčivý přípravek chladí, a tím zmenšuje bolest, udržuje ránu elastickou a zabraňuje jejímu vysušování. Nebrání přístupu vzduchu do rány, čímž podporuje hojení a omezuje množení bakterií. Z rány jej lze snadno a bezbolestně odstranit vodou, aniž by se při tom narušila nově vytvořená tkáň.

Použití:
Bepanthen® Plus má unikátní formu emulze o nízkém obsahu tuku (32 %), lehce se nanáší, nemastí ani nelepí. Lze jej použít na různé druhy povrchových poranění, u nichž hrozí nebezpečí infekce: například na řezné rány a odřeniny, oděrky, záděry, trhliny a praskliny pokožky, po epilaci a depilaci, tetování a jiných kosmetických zákrocích, u proleženin a otlaků nebo na pooperační jizvy po odstranění stehů.

Účinné látky:
Bepanthen® Plus obsahuje dvě účinné látky. Dexpanthenol (5 %)posiluje přirozené léčebné procesy v kůži, působí protizánětlivě, stabilizuje funkci epidermu a podporuje produkci kolagenu a elastinu. Chlorhexidin (0,5 %) je moderní dezinfekční prostředek se širokými antibakteriálními a protiplísňovými účinky. Je špatně rozpustný ve vodě, proto jej z rány nevypláchne krev ani sérum. Třebaže jde o silné a rychle působící antiseptikum, po nanesení na ránu neštípá a nevstřebává se do těla. Proto je vhodný zejména pro děti.

  • Čtěte pečlivě příbalovou informaci. 

Bepanthen Plus 500mg/g+5mg/g crm.1x100g (D)
PDK 3362150
ATC CHLORHEXIDIN, KOMBINACE
SUKL kód 0173305
Farmakoterapeutická skupina Dermatologica
Informace Humánní léčivý přípravek
Stav skladem

Zákazníci také kupují