0

KATEGORIE

Menu

Brufen 400mg tbl.flm.100
SUPER CENA

Brufen 400mg tbl.flm.100

Humánní léčivý přípravek

129 Kč
Uvedená cena platí pouze pro nákupy v e-shopu lekarnalemon.cz. Cena v lékárnách se může lišit.
od 499 Kč
od 1 500 Kč
30


Za dalších získáte dopravu ZDARMA! Osobní odběr zdarma od 499 Kč | Doprava zdarma od 1 500 Kč

Brufen je nesteroidní antirevmatikum s výrazným účinkem snižujícím horečku, tlumícím bolest a s účinkem protizánětlivým. U nemocných s revmatickým onemocněním kloubů zmenšuje bolest, ranní ztuhlost a místní příznaky zánětu.

Klíčové vlastnosti
  • pro děti od 12 let a dospělé
  • snižuje horečku
  • na mírné a střední bolesti
  • protizánětlivý účinek

Lék na bolest Brufen 400 mg

Léčivý přípravek Brufen obsahuje účinnou látku ibuprofen, která patří do skupiny nesteroidních protizánětlivých léků, tzv. NSAID. Přípravek tlumí mírnou až středně silnou bolest, jako je:

  • bolest hlavy včetně migrény, bolest zubů, zad, svalů a kloubů, ulevuje při bolestivé menstruaci, při pooperačních bolestech, zhmožděninách a podvrtnutí a rovněž snižuje horečku a tiší bolest při chřipce a nachlazení.

Vhodný pro dospělé a dospívající od 12 let věku s tělesnou hmotností nad 40 kg.

Užívání:
  • Obvyklá denní dávka užívaná k léčbě bolesti nebo horečky je 1 potahovaná tableta jako jednorázová dávka nebo až 3× denně s odstupem 4-6 hodin mezi jednotlivými dávkami.

Maximální denní dávka je 1200 mg. U revmatických onemocnění se denní dávka obvykle pohybuje od 1200-1600 mg, avšak přesnou dávku určí vždy lékař, který může dávku zvýšit až do 2400 mg, rozdělených do několika dávek. Dávka 2400 mg denně by však neměla být překročena. U starších pacientů (nad 65 let) není nutná úprava dávkování. Pokud se do 3-5 dnů nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem. Pokud užívá Brufen 400 dospívající, musí navštívit lékaře vždy již po 3 dnech léčby.

Brufen 400 mg 30 tablet
Složení:

Léčivou látkou je ibuprofenum 400 mg v 1 potahované tabletě. Pomocnými látkami jsou: mikrokrystalická celulosa, sodná sůl kroskarmelosy, monohydrát laktosy, koloidní bezvodý oxid křemičitý, natrium-lauryl-sulfát, magnesium-stearát, hypromelosa, mastek, oxid titaničitý (E171).

Upozornění:

Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek používat, protože obsahuje pro vás důležité údaje. Vždy používejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékárníka.

Brufen 400mg tbl.flm.100
PDK 4796620
ATC IBUPROFEN
SUKL kód 0266741
Farmakoterapeutická skupina Antirheumatica, antiphlogistica, antiuratica
Informace Humánní léčivý přípravek
Stav skladem

Zákazníci také kupují