0

KATEGORIE

Menu

Bylinný tekutý na SPANÍ Kozlík+Meduňka 500ml

Doplněk stravy

Bylinný tekutý doplněk stravy s extrakty Kozlíku lékařského a Meduňky lékařské, které mají příznivé relaxační účinky, jsou vhodné k užívání při stresu a při obtížích s usínáním a spánkem.


137 
Uvedená cena platí pouze pro nákupy v e-shopu lekarnalemon.cz. Cena v lékárnách se může lišit.
od 499 Kč
od 1 500 Kč
30


Za dalších získáte dopravu ZDARMA! Osobní odběr zdarma od 499 Kč | Doprava zdarma od 1 500 Kč

Bylinný tekutý doplněk stravy s extrakty Kozlíku lékařského a Meduňky lékařské, které mají příznivé relaxační účinky, jsou vhodné k užívání při stresu a při obtížích s usínáním a spánkem.

Bylinný sirup je slazený cukrem a obsahuje extrakt Kozlíku lékařského, který má mírně hořké aroma, a extrakt Meduňky lékařské, který má příjemnou aromatickou chuť s citrónovým nádechem.

  • Sirup napomáhá udržovat přirozený spánek a jeho normální kvalitu.
  • Příznivě působí při nervovém vyčerpání, přepracování,
  • tiší nervovou předrážděnost.
  • Zklidňuje bušení srdce, bolesti hlavy, Působí proti žaludeční neuróze, střevním potížím, proti nadýmání a křečím.
  • Příznivě ovlivňuje štítnou žlázu. 

Složení:

cukr, voda, kyselina: kyselina citrónová, extrakty kozlíku a meduňky, konzervační látky: sorban draselný a benzoan sodný  

Doporučené dávkování:

jednou denně nejlépe hodinu před spaním 15 ml sirupu (dle přiložené odměrky). Jedna dávka obsahuje průměrně 100 mg extraktu Kozlíku lékařského, 100 mg extraktu Meduňky lékařské a 6,8 g cukru.

Sirup je možno přidat do nápoje (vody, čaje, šťávy)

Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí.

Nepřekračujte doporučené dávkování.

Zákal nebo usazenina nejsou na závadu výrobku.

Po otevření uchovávejte v chladu.

Kozlík lékařský (Valeriana Officinalis) je vytrvalá vysoká bylina s typickou pronikavou vůní. Již od středověku je znám pod různými názvy - například baldryán, kočičí kořen, čertikus, odolen. Užívá se oddenek pro řadu svých účinků, zejména při obtížích s usínáním a spánkem, kdy zklidňuje organismus před spánkem, usnadňuje usínání. Při vhodném dávkování a dlouhodobějším užívání odstraňuje nespavost v případě nepatologických příčin.

Příznivě působí při nervovém vyčerpání, přepracování, tiší nervovou předrážděnost. Zklidňuje bušení srdce, bolesti hlavy, Působí proti žaludeční neuróze, střevním potížím, proti nadýmání a křečím. Příznivě ovlivňuje štítnou žlázu.

Meduňka lékařská (Melissa Officinalis) je vytrvalá bylina z čeledi hluchavkovitých s aromatickou vůní po citrónu. Od středověku je známa po různými názvy jako doubravnice, medovka, včelník, doušník, planá máta a využívány jsou nať a list, zejména jako nálev, který je velmi lahodné chuti. Nejznámější je jako uklidňující prostředek při poruchách spánku, dále příznivě ovlivňuje činnost trávicího traktu. Zlepšuje chuť k jídlu, působí proti nadýmání. Upravuje činnost žlučníku, zvyšuje sekreci žluči. Má své nezastupitelné místo ve směsích na uklidnění, proti úzkostem, bolesti hlavy, proti nechutenství, nadýmání a křečím trávicího traktu, které jsou nervového původu  

Pokud již užíváte léky na nespavost, poraďte se o užívání Sirupu se svým lékařem anebo lékárníkem.

 

 

 

Bylinný tekutý na SPANÍ Kozlík+Meduňka 500ml
PDK 2605286
Informace Doplněk stravy
Stav skladem

Zákazníci také kupují