0

KATEGORIE

Menu

CURAPROX CS 5460 zubní kartáček Ultrasoft 3ks

S více než 5460 ultra jemnými CUREN vlákny, hustě seřazenými v malé hlavičce, čistí tento kartáček velmi účinně a zároveň je mimořádně šetrný k dásním. 3ks kartáčků v balení (blister).

Nově na e-shopu možnost platit benefitní kartou

311 
Uvedená cena platí pouze pro nákupy v e-shopu lekarnalemon.cz. Cena v lékárnách se může lišit.
od 499 Kč
od 1 500 Kč
30


Za dalších získáte dopravu ZDARMA! Osobní odběr zdarma od 499 Kč | Doprava zdarma od 1 500 Kč

S více než 5460 ultra jemnými CUREN vlákny, hustě seřazenými v malé hlavičce, čistí tento kartáček velmi účinně a zároveň je mimořádně šetrný k dásním. 3ks kartáčků v balení (blister).

Patentovaná Curen vlákna jsou jemná k zubům a především ohleduplná k dásním.

  • Husté osazení kartáčku zajistí důkladnou čistotu zubů a malá hlava dobrou dosažitelnost všech míst.

Švýcarská značka Curaprox je specialista na výrobu dentální hygieny. Na vývoji produktů spolupracuje s předními odborníky a stomatology. Cílem je nabídnout zubní kartáčky, které jsou šetrné k zubní sklovině a především k dásním. Můžete vybírat z několika druhů kartáčků, přesně podle svých potřeb. Všechny kartáčky jsou osazeny patentovanými Curen vlákny, která zajistí unikátní vlastnosti. Každý kartáček je osazen velkým množstvím těchto vláken – jejich počet poznáte podle čísla v názvu každého modelu. Kartáček CS 5460 má opravdu 5460 ultra jemných 0,1 mm širokých štětinek. Díky tomu je čištění jemné, efektivní, důkladné a především příjemné po celou dobu používání. Malá, kompaktní a lehce zešikmená hlava umožní vyčistění i těžko přístupných míst. Osmihranná rukojeť usnadní správné držení.

Curen vlákna
Klasické zubní kartáčky se vyrábějí z nylonu. Značka Curaprox vyvinula speciální patentovaná Curen vlákna, která mají unikátní vlastnosti. Hustě osazený kartáček vám zajistí precizní čistotu, důkladnost a především jemnost, kterou ocení jak zubní sklovina, tak především dásně.

Husté osazení kartáčku
Běžný kartáček má 500 – 800 štětin. Oproti tomu Curaprox nabízí skutečnou revoluci. Počet štětin poznáte podle názvu kartáčku, který ukrývá klíč k počtu štětin. Model CS 5460 se pyšní skutečně množstvím 5460 ultra jemných 0,1 mm širokých štětinek, které o vás budou pečovat.

Malá kompaktní hlava usnadní čistění a všude se dostane
Tvar a velikost hlavy umožní důkladné vyčištění i těžko přístupných a dosažitelných míst, jako jsou například vnitřní strany předních zubů, nebo zadní stěny posledních stoliček, na které se často zapomíná. Curaprox nabízí optimální kombinaci pro zdravý chrup: hustě osazený kartáček proti plaku a mírně šikmou hlavu pro hůře přístupná místa.

Osmihranná rukojeť pro správné držení
Důmyslně vymodelovaná rukojeť kartáčku vám usnadní dodržet správný úhel nasazení kartáčku a jeho umístění „půl na zub a půl na dáseň“. Díky tomu vlákna snadno proniknou i do žlábku mezi zubem a dásní a právě tím se efektivně, jemně a šetrně vyčistí i místo, kde nežádoucí zubní plak často zůstává.

Správná technika čistění
Zuby čistíme jemným, krouživým pohybem za použití co nejmenšího tlaku. Důležitá je preciznost a pečlivost, nevynechejte žádný zub. Každý zub hezky vyčistěte ze všech stran. Je to účinná prevence proti plaku a zubnímu kazu. Vaše dásně budou zdravé a dech příjemně svěží.

CURAPROX CS 5460 zubní kartáček Ultrasoft 3ks
PDK 2746205
Stav skladem

Zákazníci také kupují