0

KATEGORIE

Menu

Favea ProbioLact tob.30

Doplněk stravy

ProbioLact obsahuje vyvážený komplex 5-ti různých kmenů živých probiotických bakterií v počtu až 10 miliard v denní dávce. ProbioLact obsahuje patentovaná biofilmová probiotika vyvinuta v českých laboratořích.


241 
Uvedená cena platí pouze pro nákupy v e-shopu lekarnalemon.cz. Cena v lékárnách se může lišit.
od 499 Kč
od 1 500 Kč
30


Za dalších získáte dopravu ZDARMA! Osobní odběr zdarma od 499 Kč | Doprava zdarma od 1 500 Kč

ProbioLact obsahuje vyvážený komplex 5-ti různých kmenů živých probiotických bakterií v počtu až 10 miliard v denní dávce. ProbioLact obsahuje patentovaná biofilmová probiotika vyvinuta v českých laboratořích.

NOVÁ GENERACE PROBIOTIK V KOMBINACI S PREBIOTIKY! JEDINÝ PRODUKT S BIOFILMEM NA TRHU

ProbioLact obsahuje vyvážený komplex 5 různých kmenů živých mikroorganismů v počtu až 10 miliard v denní dávce. Bakterie Lactobacillus acidophilus biofilm jsou zpracovány unikátní technologií do formy tzv. biofilmu. Biofilm je přirozená souvislá vrstva bakterií, které vytváří ochrannou a stimulační bariéru. Tato probiotika jsou produkována tak, aby se již v průběhu výroby chovala obdobným způsobem jako by byla na střevní sliznici. ProbioLact dále obsahuje fruktooligosacharidy (prebiotikum) pro podporu růstu laktobacilů a bifidobaterií. Speciální enterosolventní tobolka přípravku ProbioLact déle chrání její obsah v žaludku před nízkým pH a pomáhá tak prodlužovat stabilitu a vitalitu živých kultur.

  • ProbioLact díky vitamínu C přispívá k normálnímu energetickému metabolismu a k normální funkci imunitního systému.
  • ProbioLact je vhodný při užívání antibiotik a při cestování.

Složení: probiotické kultury (Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus sporogenes, Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium breve, Lactobacillus acidophilus biofilm), fruktooligosacharidy (plnivo-prebiotikum), vitamín C (askorbát sodný), hydroxypropylmethylcelulosa (plnivo), stearan hořečnatý (klouzadlo), složení tobolky (hydroxypropylmethylcelulosa, gelanová guma, barvivo oxid titaničitý).

Dávkování:

  • 1 tobolku 1-2x denně před jídlem, zapít dostatečným množstvím tekutiny.

Přípravek je vyráběn v závodě splňujícím podmínky GMP (Správné výrobní praxe)

Upozornění:

Nepřekračujte doporučené dávkování.

Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy.

Neužívat v případě přecitlivělosti na některou ze složek.

Není vhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy.

Ukládejte mimo dosah dětí.

Skladování:

Skladujte v suchu a temnu při teplotě do 25°C. Při nevhodném skladování může dojít k poklesu počtu živých probiotických bakterií.

Favea ProbioLact tob.30
PDK 2820240
Informace Doplněk stravy
Stav skladem

Zákazníci také kupují