0

KATEGORIE

Menu

Junior-angin sirup pro děti od 1 roku 100ml

Junior-angin pro děti je určen dětem a dospívajícím ve věku 1-16 let při suchém kašli a bolestech v krku. Učinnou látkou jsou výtažky z lišejníku islandského, výtažky ze slézu s třešňovou příchutí. Neobsahuje alkohol, cukr, ani umělá barviva.


222 
Uvedená cena platí pouze pro nákupy v e-shopu lekarnalemon.cz. Cena v lékárnách se může lišit.
od 499 Kč
od 1 500 Kč
30


Za dalších získáte dopravu ZDARMA! Osobní odběr zdarma od 499 Kč | Doprava zdarma od 1 500 Kč

Junior-angin pro děti je určen dětem a dospívajícím ve věku 1-16 let při suchém kašli a bolestech v krku. Učinnou látkou jsou výtažky z lišejníku islandského, výtažky ze slézu s třešňovou příchutí. Neobsahuje alkohol, cukr, ani umělá barviva.

Sirup "2 v 1" mírní bolest v krku a suchý dráždivý kašel. Určeno pro děti již od 1 roku.

  • zmírňuje bolest v krku a zklidňuje podrážděné sliznice
  • tlumí suchý dráždivý kašel
  • na sliznicích dutiny ústní a v krku vytváří ochranný film, čímž brání průniku škodlivých mikroorganismů (patogenů)
  • s jemnou třešňovou příchutí
  • ve formě sirupu vhodné už pro děti od 1 roku věku

Bez cukru, bez alkoholu, bez konzervantů, bez barviv. Obsahuje přírodní výtažky z lišejníku inslandského a slézu.

Složení 
Lišejník islandský, výtažky ze slézu s třešňovou příchutí.

Lišejník islandský 

Používá se při bolesti v krku a suchém, neproduktivním kašli. Vzhledem k obsahu mucinů vytváří na sliznici v ústech a krku ochranný film.

Sléz 

Používá se proti podráždění sliznice v ústní dutině a krku a s ním spojené bolesti v krku a suchém, neproduktivním kašli. Jeho listy a květy obsahují muciny, které zmírňují podráždění.

Doporučené dávkování 

Děti 1-6 let

5ml sirupu 1-2krát denně (dle potřeby).

Děti 6-16 let

10ml sirupu 2krát denně.

Balení obsahuje 100 ml.

Skladování
Skladujte v suchu, nevystavujte přímému slunci. 

O bolesti v krku u dětí – příčiny a příznaky
V krku je škrábe, bolí, pociťují bolest při polykání, což ztěžuje příjem stravy. Bolest v krku je značně nepříjemná i pro dospělé.

Nejčastější příčinou bolesti v krku je běžné nachlazení, které postihne každé dítě přibližně osmkrát za rok – výrazně častěji než dospělé. Viry způsobující tato onemocnění se mohou u dětí snáze uchytit na sliznicích krku a vyvolat lokální zánět.

Děti maldší dvou let jsou výrazně citlivější na chladný a suchý vzduch, který jim sám o sobě může způsobit bolest v krku.

Děti navštěvující mateřské školky jsou vystaveny většímu riziku infekce než ostatní. To vysvětluje vysoký počet nachlazení u dětí v porovnání s dospělými. Viry způsobující nachlazení se rychle šíří, protože si děti strkají prsty do úst nebo si hrají s hračkami, které olízaly jiné děti.


První příznaky bolesti v krku se objevují během prvních šesti dnů od nákazy. Hrdlo je bolí, škrábe, slliznice je zarudlá a polykání bolí.

Pa této úrovni pomáhají junior-angin pastilky díky spolehlivému účinku ulevujícímu od bolesti v krku, díky prevenci dalšího pronikání patogenů na sliznice a také hojením podrážděné sliznice. Pro děti, které nedokáží dosud vycucat pastilku, nabízí junior-angin nové, účinné a dětem příjemné řešení bolesti v krku ve formě lízátek pro děti starší 3 let.
Kromě bolesti v krku doprovází často nachlazení u dětí také dráždivý kašel .

Může se jednat o dráždivý kašel, který se projevuje záchvaty zejména v noci. To děti vyčerpává a špatně spí.

Ideálním řešením této situace je junior-angin sirup. Zmírňuje zároveň bolest v krku a dráždivý kašel. Přirozený ochranný film, který pokryje sliznici dutiny ústní a hrdla dále brání průniku patogenů. Díky svému tekutému složení je možno sirup použít již pro velmimalé děti od 1 roku věku.

Junior-angin sirup pro děti od 1 roku 100ml
PDK 2886498
Stav skladem

Zákazníci také kupují