0

KATEGORIE

Menu

Nicorette Mint 4mg pas.cmp.20

Humánní léčivý přípravek

Lisované pastilky Nicorette Mint 4 mg pomáhají při odvykání kouření. Díky rychlému nástupu účinku zmírňují chuť na cigaretu a abstinenční příznaky. Neobsahují cukr. Balení obsahuje 20 kusů. Čtěte pozorně příbalový leták.


211 
od 1 500 Kč
30


Za dalších získáte dopravu ZDARMA!

Lisované pastilky Nicorette Mint 4 mg pomáhají při odvykání kouření. Díky rychlému nástupu účinku zmírňují chuť na cigaretu a abstinenční příznaky. Neobsahují cukr. Balení obsahuje 20 kusů. Čtěte pozorně příbalový leták.

Objevte chladivou mátovou příchuť lisovaných pastilek NICORETTE®

Utlumte chuť na cigaretu a přispějte k tomu, že odvykání nebude tak stresující

Zbavte se chuti na cigaretu pomocí lisovaných pastilek NICORETTE®.

Když se snažíte s kouřením přestat, často se vás mohou zmocnit chutě na cigaretu a to i ve chvílích, kdy byste  měli být uvolnění. A právě v tu chvíli nastupují na scénu lisované pastilky NICORETTE®, jež vás chuti na cigaretu zbaví a postarají se o to, že odvykání bude méně stresující.

Lisované pastilky NICORETTE®využívají naší technologie dvojí vrstvy. Při rozpouštění pastilka uvolňuje terapeutický nikotin, jenž napomáhá zmírnit vaši chuť na cigaretu i abstinenční příznaky. Nová ledově mátová chuť se uvolňuje pozvolna, takže vám poskytne dlouhotrvající chladivou chuť v ústech.

Jedna  pastilka by vám měla pomoci od každého výskytu chutě na cigaretu; nezáleží přitom na tom, zda kouření jen omezujete nebo zcela přestáváte. A navíc jich můžete použít až 15 denně.

Zbavte se chuti na cigaretu kdykoli a kdekoli.

Omezování kouření nebo skoncování s tímto zlozvykem může být už tak stresující, i když na sebe neupozorňujete. Ale ať už budete v práci nebo na večírku s přáteli, diskrétní a snadno použitelná lisovaná pastilka NICORETTE®
s ledově mátovou příchutí bude vždy po ruce.

Až ucítíte touhu po nikotinu, stačí si do úst vložit jednu pastilku, která vás této touhy zbaví. Kdykoli a kdekoli.

Ale lisované pastilky NICORETTE®nejsou jediným diskrétním pomocníkem ve vašem boji se závislostí na nikotinu. Stylový dávkovač je praktický a nenápadný zároveň: díky svým malým rozměrům se pohodlně vejde do kapsy či do kabelky.

Osvěžující cesta, jak začít s omezováním.

Lisované pastilky NICORETTE® jsou diskrétním a flexibilním pomocníkem zbavujících chuti na cigaretu a abstinenčních příznaků pro všechny, kdo vedou hektický život.

Snažíte se zcela přestat? Omezujete počet cigaret, terý za den vykouříte? Lisované pastilky NICORETTE® vám mohou pomoci.

Jsou ideální pro chvíle, kdy nemůžete nebo nechcete kouřit: například v přítomnosti dětí, v práci nebo třeba ve vlaku. Lisované pastilky NICORETTE® vám pomohou mít vše pod kontrolou, a to vždy, když to potřebujete.

 

Nicorette Mint 4mg pas.cmp.20
PDK 2679711
ATC NIKOTIN
SUKL kód 0175923
Farmakoterapeutická skupina Varia I
Informace Humánní léčivý přípravek
Stav skladem

Zákazníci také kupují