0

KATEGORIE

Menu

TEREZIA B17 APRICARC s meruň.olejem cps.150+30

Doplněk stravy

B17 APRICARC obsahuje kromě zdroje vitaminu B17 – meruňkových jader, také houby (hlívu ústřičnou, reishi) a plody rakytníku řešetlákového.


928 
Uvedená cena platí pouze pro nákupy v e-shopu lekarnalemon.cz. Cena v lékárnách se může lišit.
od 499 Kč
od 1 500 Kč
30


Za dalších získáte dopravu ZDARMA! Osobní odběr zdarma od 499 Kč | Doprava zdarma od 1 500 Kč

B17 APRICARC obsahuje kromě zdroje vitaminu B17 – meruňkových jader, také houby (hlívu ústřičnou, reishi) a plody rakytníku řešetlákového.

 

Základní složkou B17 APRICARC jsou mletá sušená meruňková jádra obsahující účinnou látku vitamin B17 (také se nazývá laetril nebo amygdalin), kterou objevil v roce 1950 chemik z USA Ernest Krebs a která v současné době zajímá onkology na celém světě. Další složkou B17 APRICARC je hlíva ústřičná a reishi – léčivé houby s účinnou látkou betaglukany, které působí na regeneraci buněk – jejich rychlejší rozmnožování a posílení imunity.

Tajemství účinku vitamínu B17

Tajemstvím účinku VITAMINU B17 se detailně zabývá známý americký dokumentarista E. Griffin ve své knize SVĚT BEZ RAKOVINY. Za tajemstvím vitaminu B17 se autor vydal k asijskému národu Hunza, který žije v naprostém souladu s přírodou a jeho členové se dožívají v pohodě a zdraví více než 100 let. Ženy ve věku 50 a 60 let mají nádherně vyhlazenou a pevnou pleť a běžně vypadají Hunzové mladší o 25 let. Jejich hlavní částí jídelníčku přitom jsou meruňky, zejména pak meruňková jádra, která obsahují cennou látku vitamin B17. Naprostá většina vědců se shodla v tom, že dlouhověkost a ideální zdraví těchto lidí jsou způsobeny příjmem vitaminu B17 společně s ostatními důležitými vitaminy a minerály. B17 APRICARC – název potravinového doplňku je odvozen od slova APRICOT – meruňka a ARC – tvář, v překladu TVÁŘ MERUNĚK. více informací o vitaminu B17 ZDE

B17 APRICARC obsahuje kromě zdroje vitaminu B17 – meruňkových jader a meruňkového oleje, také houby hlívu ústřičnou a reishi a plody rakytníku řešetlákového, které pomáhají zvyšovat přirozenou imunitu a obranyschopnost organizmu. Hlíva ústřičná příznivě ovlivňuje hladinu cukru a tuku v krvi a hladinu krevního tlaku. Rakytník blahodárně působí na pružnost a průchodnost cév a srážlivost krve.

Základní složkou B17 APRICARC jsou meruňková jádra obsahující přirozeně účinnou látku vitamin B17 (také se nazývá laetril nebo amygdalin).

Další složkou B17 APRICARC je hlíva ústřičná a reishi – léčivé houby s účinnou látkou betaglukany, které působí na regeneraci buněk – jejich rychlejší rozmnožování a posílení imunity. Vysoký obsah houbové vlákniny příznivě působí na peristaltiku střev. Rakytník řešetlákový příznivě působí na pružnost a průchodnost cév a srážlivost krve, udržuje pružnost a vitalitu pokožky. Spojením uvedených účinných látek se k Vám dostává komplexní doplněk stravy vhodný pro posílení imunity, upevnění zdraví, vitality a svěžesti.  

Účinné látky:

VITAMIN B17 – LAETRIL obsažený v meruňkových jádrech

BETAGLUKAN obsažený v hlívě ústřičné a reishi

Notifikováno MZ ČR č.j. 30447/2009/OVZ

Notifikované ÚVZ SR č.j. OHVBPKV/5249/2009/Ht.  

Doporučené dávkování: 1-2 kapsle 2x denně před jídlem po dobu 1-3 měsíců. Kapsle se polykají celé a zapíjí vodou, nebo se rozdělí a obsah se nasype do jídla nebo do vody.  

B17 APRICARC příznivě působí:

MERUŇKOVÁ JÁDRA - zdroj VITAMINU B17

HLÍVA ÚSTŘIČNÁ - pomáhá posilovat imunitu

RAKYTNÍK ŘEŠETLÁKOVÝ - pomáhá při zažívacích potížích

REISHI - pomáhá při únavě a úpravě krevního tlaku  

Pomáhá při nemocech:

Cukrovka - Cukrovka (Úplavice cukrová, Diabetes mellitus) je metabolické onemocnění projevující se zvýšenou hladinou cukru (glukózy) v krvi. Jedná se vlastně o soubor příznaků - syndrom, který se rozvíjí na základě nedostatečného působení inzulínu. Základním společným rysem je hyperglykémie - zvýšená hladina cukru v krvi.

Diabetes - Diabetes mellitus (Cukrovka, Úplavice cukrová) je metabolické onemocnění projevující se zvýšenou hladinou cukru (glukózy) v krvi. Jedná se vlastně o soubor příznaků - syndrom, který se rozvíjí na základě nedostatečného působení inzulínu. Základním společným rysem je hyperglykémie - zvýšená hladina cukru v krvi.

Imunita - Imunita znamená schopnost těla bránit se proti cizím vetřelcům pocházejícím z vnějšího i vnitřního prostředí organizmu tj. například bakteriím, virům anebo nádorově změněným buňkám. Vrozená či-li nespecifická imunita je první linií obrany proti infekci.

Cévy - Cévy jsou trubice rozvádějící v těle tekutiny (krev, mízu). Krevní cévy rozvádějí krev.

Krevní tlak - Krevní tlak je tlak, kterým působí krev na stěnu cévy, jíž protéká. Tento tlak je různý v různých částech krevního řečiště. Tlakem krve běžně myslíme arteriální (tepenný) krevní tlak – tj. tlak krve ve velkých tepnách.

Srážlivost krve - Krev je tělní tekutinou, zásobující kyslíkem a živinami všechny buňky těla. Vedle toho má i funkce reparační -  otevřené rány zaceluje a pomáhá opravit poškození tkání  

Složení 1 želatinová kapsle obsahuje 400 mg směsi B17 APRICARC (prášek meruňkového jádra, prášek sušeného plodu rakytníku řešetlákového (Hippophae rhamnoides),prášek lyofilizované REISHI (Ganoderma lucidum), prášek hlívy ústřičné (Pleurotus ostreatus) a oleje z meruňkových jader bez příměsí.

Nutriční hodnoty (g/100g)

Sušina 95,8

Popel 3,0

Tuk 18,5

Bílkoviny 12,3

Vláknina 54,2

Sacharidy 7,8

Energetická hodnota (kJ/kcal/100g)     1026,2/244,4

Gliadin (mg/100g sušiny)                < 1,2   doplněk stravy není vhodné pro děti do 3 let ukládejte mimo dosah dětí nepřekračujte denní doporučenou dávku není náhradou pestré stravy uchovávejte v suchu do 25 °C kapsli spotřebujte ihned po vyjmutí z blistru  

TEREZIA B17 APRICARC s meruň.olejem cps.150+30
PDK 2495944
Informace Doplněk stravy
Stav skladem

Zákazníci také kupují