0

KATEGORIE

Menu

TEREZIA Hemoplus+kyselina listová cps.60

Doplněk stravy

Přípravek Hemoplus přispívá k tvorbě červených krvinek a hemoglobinu. Obsahuje vinnou révu, hlívu ústřičnou, ostružník křovitý, vitamin B2, B6, B9, B12, C a železo.


289 
Uvedená cena platí pouze pro nákupy v e-shopu lekarnalemon.cz. Cena v lékárnách se může lišit.
od 499 Kč
od 1 500 Kč
30


Za dalších získáte dopravu ZDARMA! Osobní odběr zdarma od 499 Kč | Doprava zdarma od 1 500 Kč

Přípravek Hemoplus přispívá k tvorbě červených krvinek a hemoglobinu. Obsahuje vinnou révu, hlívu ústřičnou, ostružník křovitý, vitamin B2, B6, B9, B12, C a železo.

Přípravek díky obsahu vitaminů B2, B6, B9 a B12 přispívá k tvorbě červených krvinek a hemoglobinu a díky obsahu železa přispívá k přenosu kyslíku.

Přípravek je vhodný pro bezlepkovou dietu.

Proti chudokrevnosti můžeme použít sílu rostlin. Dodávají tělu látky podporující tvorbu červených krvinek, díky nim také lépe využijeme železo a další minerální látky přijímané z potravy. Vinná réva se sama obhájí jako zdroj vitaminů, minerálů, bílkovin, organických kyselin včetně aminokyselin.

Krvi prospívá díky obsaženým vitaminům skupiny B a vitaminu C. Některé vitaminy a minerály přítomné v hroznech příznivě ovlivňují tvorbu červených krvinek. Kromě toho jsou bohaté také na flavonoidy.

Vitamin C má příznivý vliv na tvorbu kolagenu, který je důležitý pro zdraví i těch nejtenčích cév – vlásečnic. Za zmínku stojí i třísloviny obsažené ve vinné révě, které mají také prospěšný vliv na pevnost vlásečnic.

Některé obdobné látky, které obsahuje vinná réva, najdeme například v černém bezu. Jsou to opět flavonoidy, třísloviny, silice, vitaminy skupiny B a vitamin A, který podporuje metabolizmus železa a funkce imunitního systému.

Složení 1 kapsle obsahuje 250 mg směsi HEMO PLUS + kyselina listová + vitamin C (prášek sušené modré révy vinné, prášek sušeného plodu černého bezu, prášek sušeného plodu ostružníku křovitého, prášek sušené houby reishi, prášek sušeného plodu rakytníku řešetlákového, prášek meruňkového jádra, vitamin C (kyselina askorbová), Fe – železo, vitamin B2, vitamin B6, vitamin B9 – kyselina listová, vitamin B12).

TEREZIA Hemoplus+kyselina listová cps.60
PDK 3109205
Informace Doplněk stravy
Stav skladem

Zákazníci také kupují