Ibalgin Rapidcaps se používá k úlevě od bolestí hlavy, migrény, bolesti zubů, bolesti zad,...
Diclofenac Galmed obsahuje léčivou látku diklofenak. Patří do skupiny léčivých přípravků z...
Ibalgin Duo Effect krém obsahuje léčivé látky ibuprofen a heparinoid a užívá se k léčbě po...
Tinktura se silným výtažkem z dubu a 10 bylin. Bylinné kapky pro podporu normální funkce c...
Rychlá a účinná úleva od bolesti zad a svalů. Snadno polykatelné želatinové tobolky s prot...
Přípravek Nurofen Rapid se užívá při mírných až středně silných bolestech, jako jsou boles...
Náplast na bolest svalů a kloubů s protizánětlivým účinkem, rychlá úleva až na 24 hodin.
Paracetamol, léčivá látka přípravku Paramegal 500 mg, působí proti bolesti a snižuje zvýše...
Rychlá úleva od bolesti hlavy, zubů i svalů. Působí i proti zánětu a otoku.
Panadol Extra Rapide obsahuje kombinaci dvou léčivých látek, která je účinná proti bolesti...
Brufen je nesteroidní antirevmatikum s výrazným účinkem snižujícím horečku (antipyretickým...
Místní symptomatická krátkodobá léčba bolesti způsobené akutním namožením, podvrtnutím neb...
Podpora chrupavky a kloubů, zmírňuje bolest a ztuhlost při osteoartróze kolen i kyčlí.
Brufen Combi je indikován u dospělých ke krátkodobé symptomatické léčbě mírné až středně s...
Analgetikum ve formě gelu s účinkem proti bolesti až na 24 hodin při aplikaci 2x denně rán...
Gel na bolest svalů a kloubů s protizánětlivým účinkem, rychlá úleva při úrazech a pohmožd...
Panadol Extra působí při mírné až středně silné bolesti hlavy včetně migrény, bolesti zubů...
Rychlá úleva od bolesti hlavy, zad i svalů, navíc snižuje horečku a zánět.
Paracetamol, léčivá látka přípravku PARALEN 500 mg tablety, působí proti bolesti a snižuje...
Přípravek Ibalgin se užívá např. při bolesti hlavy, zubů, zad, při bolestivé menstruaci, p...
Přípravek je určen k léčbě zánětů a otoků v dutině ústní a hltanu, při zánětech dásní, par...
Ibuprofen patří do skupiny léčivých přípravků nazývaných nesteroidní antiflogistika (non-s...
Přípravek Ibalgin obsahuje léčivou látku ibuprofen, která patří do skupiny tzv. nesteroidn...
Paracetamol, léčivá látka přípravku PARALEN horký nápoj bez cukru, působí proti bolesti a...
Pastilky jsou určené k mírnění symptomů, doprovázejících nachlazení, infekce dutiny ústní,...