Ibalgin Rapidcaps se používá k úlevě od bolestí hlavy, migrény, bolesti zubů, bolesti zad,...
Diclofenac Galmed obsahuje léčivou látku diklofenak. Patří do skupiny léčivých přípravků z...
Ibalgin Duo Effect krém obsahuje léčivé látky ibuprofen a heparinoid a užívá se k léčbě po...
Rychlá a účinná úleva od bolesti zad a svalů. Snadno polykatelné želatinové tobolky s prot...
Přípravek Nurofen Rapid se užívá při mírných až středně silných bolestech, jako jsou boles...
Paracetamol, léčivá látka přípravku Paramegal 500 mg, působí proti bolesti a snižuje zvýše...
Panadol Extra Rapide obsahuje kombinaci dvou léčivých látek, která je účinná proti bolesti...
Brufen je nesteroidní antirevmatikum s výrazným účinkem snižujícím horečku (antipyretickým...
Místní symptomatická krátkodobá léčba bolesti způsobené akutním namožením, podvrtnutím neb...
Brufen Combi je indikován u dospělých ke krátkodobé symptomatické léčbě mírné až středně s...
Náplast na bolest svalů a kloubů s protizánětlivým účinkem, rychlá úleva až na 24 hodin.
Analgetikum ve formě gelu s účinkem proti bolesti až na 24 hodin při aplikaci 2x denně rán...
Panadol Extra působí při mírné až středně silné bolesti hlavy včetně migrény, bolesti zubů...
Rychlá úleva od bolesti hlavy, zad i svalů, navíc snižuje horečku a zánět.
Paracetamol, léčivá látka přípravku PARALEN 500 mg tablety, působí proti bolesti a snižuje...
Přípravek Ibalgin se užívá např. při bolesti hlavy, zubů, zad, při bolestivé menstruaci, p...
Přípravek Ibalgin obsahuje léčivou látku ibuprofen, která patří do skupiny tzv. nesteroidn...
Paracetamol, léčivá látka přípravku PARALEN horký nápoj bez cukru, působí proti bolesti a...
Voltaren Forte gel vám pomůže zmírnit akutní bolest kloubů a svalů, abyste si mohli a...
Ibalgin ve formě gelu se používá k místní léčbě bolestivých poranění šlach, svalů a k...
Olfen je přípravek, který působí proti bolesti. Patří do skupiny přípravků nazývaných nest...
Přípravek PARALEN GRIP chřipka a bolest je určen k úlevě od příznaků chřipky a nachlazení....
Přípravek s obsahem kyseliny acetylsalicylové tlumí bolesti a snižuje horečku, ve vyšších...
Účinná pomoc při bolesti hlavy, zubů či zad a rychlá úleva od horečky a zánětu.
Valetol je složený přípravek obsahující kombinaci léčivých látek – propyfenazon, paracetam...
Přípravek IBUMAX patří do skupiny nesteroidních protizánětlivých a protirevmatických léků,...
Veral se používá k místní léčbě onemocnění pohybového aparátu poúrazového, zánětlivého neb...