Ibalgin Rapidcaps se používá k úlevě od bolestí hlavy, migrény, bolesti zubů, bolesti zad,...
Přípravek Nurofen Rapid se užívá při mírných až středně silných bolestech, jako jsou boles...
Paracetamol, léčivá látka přípravku Paramegal 500 mg, působí proti bolesti a snižuje zvýše...
Panadol Extra Rapide obsahuje kombinaci dvou léčivých látek, která je účinná proti bolesti...
Paracetamol, léčivá látka přípravku PARALEN 500 mg tablety, působí proti bolesti a snižuje...
Ibuprofen patří do skupiny léčivých přípravků nazývaných nesteroidní antiflogistika (non-s...
Přípravek Ibalgin obsahuje léčivou látku ibuprofen, která patří do skupiny tzv. nesteroidn...
Paracetamol, léčivá látka přípravku PARALEN horký nápoj bez cukru, působí proti bolesti a...
Lék ve formě horkého nápoje proti chřipce a nachlazení. Snižuje horečku, tlumí bolesti hla...
Nurofen pro děti čípky 60 mg je určený k symptomatické léčbě: horečky, včetně horečky po o...
Přípravek PARALEN GRIP chřipka a bolest je určen k úlevě od příznaků chřipky a nachlazení....
V tabletách přípravku PARALEN GRIP chřipka a kašel se příznivě uplatňuje kombinace paracet...
Úleva od horečky až na 8 hodin.
Přípravek s obsahem kyseliny acetylsalicylové tlumí bolesti a snižuje horečku, ve vyšších...
Účinná pomoc při bolesti hlavy, zubů či zad a rychlá úleva od horečky a zánětu.
Přípravek Paralen 100 je určený k léčbě horečky, zejména při akutních bakteriálních a viro...
Valetol je složený přípravek obsahující kombinaci léčivých látek – propyfenazon, paracetam...
Přípravek IBUMAX patří do skupiny nesteroidních protizánětlivých a protirevmatických léků,...
Paracetamol/Kofein Dr. Müller Pharma je vhodný k úlevě od bolesti hlavy, migrény, bolesti...
Kyselina acetylsalicylová snižuje tvorbu prostaglandinů (fyziologicky účinných sloučenin,...
Přípravek IBUMAX se užívá při mírné až střední bolesti, např. při bolesti hlavy, zubů, zad...
PARALEN GRIP horký nápoj citrón obsahuje kombinaci dvou léčivých látek – paracetamolu a fe...
Přípravek PARALEN GRIP horký nápoj pomeranč a zázvor obsahuje kombinaci dvou léčivých láte...
Acifein patří do skupiny léků tlumících bolest, které nazýváme analgetika. Bolest tlumící...
Přípravek s obsahem kyseliny acetylsalicylové tlumí bolest a snižuje horečku, ve vyšších d...
Přípravek Coldrex obsahuje kombinaci léčivých látek (paracetamol, kofein, fenylefrin a mon...