Přípravek Ibalgin obsahuje léčivou látku ibuprofen, která patří do skupiny tzv. nesteroidn...
Úleva od horečky až na 8 hodin.
Nurofen pro děti čípky 60 mg je určený k symptomatické léčbě: horečky, včetně horečky po o...
Ibuprofen patří do skupiny léčivých přípravků nazývaných nesteroidní antiflogistika (non-s...
Přípravek Paralen 100 je určený k léčbě horečky, zejména při akutních bakteriálních a viro...
Přípravek Inflanor je určen ke krátkodobé léčbě mírné až středně silné bolesti, horečky (v...
Účinná pomoc při bolesti hlavy, zubů či zad a rychlá úleva od horečky a zánětu.
Panadol pro děti je určen ke snížení horečky provázející chřipku, nachlazení, infekční one...
Paracetamol, léčivá látka přípravku PARALEN 125 mg tablety, působí proti bolesti a snižuje...
Přípravek PARALEN SUS je určen k léčbě horečky, zejména při akutních bakteriálních a virov...
Panadol Baby je určen ke snížení horečky provázející chřipku a nachlazení, stejně jako inf...
Přípravek Panadol Junior obsahuje paracetamol, látku proti bolesti (analgetikum) a ke sníž...
Veselé dětské motivy na teploměru zpříjemní měření teploty vám i vašim dětem.
Nurofen pro děti Active obsahuje léčivou látku ibuprofen, která tiší bolest, má protizánět...
Nurofen patří mezi léky označované jako analgetika, antipyretika, nesteroidní antirevmatik...
Nurofen Junior pomeranč žvýkací tobolky se používá u dětí 7-12 let (při váze 20 - 40 kg),...
Ibalgin Baby obsahuje léčivou látku ibuprofen, která patří do skupiny tzv. nesteroidních p...
Lék ve formě horkého nápoje proti chřipce a nachlazení určený pro děti ve věku od 6 do 12...
Přípravek PARAMAX Rapid 250 mg patří mezi léky nazývané analgetika, antipyretika. Léčivá l...
Nurofen pro děti se užívá ke snížení horečky (včetně horečky vzniklé po očkování), dále k...