0

KATEGORIE

Menu

Valetol 300mg/150mg/50mg tbl.nob.24

Humánní léčivý přípravek

Valetol je složený přípravek obsahující kombinaci léčivých látek – propyfenazon, paracetamol a kofein. Propyfenazon působí proti bolesti, horečce a zánětu. Čtěte pozorně příbalový leták.


99 
od 499 Kč
od 1 500 Kč
30


Za dalších získáte dopravu ZDARMA!

Valetol je složený přípravek obsahující kombinaci léčivých látek – propyfenazon, paracetamol a kofein. Propyfenazon působí proti bolesti, horečce a zánětu. Čtěte pozorně příbalový leták.

LÉK OBSAHUJE KOMBINACI 3 LÉČIVÝCH LÁTEK:

  • propyfenazon – tlumí bolest, snižuje horečku a působí protizánětlivě,
  • paracetamol – tlumí bolest a snižuje horečku,
  • kofein – zesiluje účinky obou složek.

SLOŽENÍ:
Léčivé látky: propyfenazon 300 mg, paracetamol 150 mg, kofein 50 mg v 1 tabletě.

POUŽITÍ:
Ke krátkodobé léčbě bolesti hlavy (včetně migrény), zubů, při bolesti zad v křížové oblasti, bolesti po operacích, při bolesti doprovázející nachlazení a při bolestivé menstruaci. Pro dospělé a dospívající od 15 let. Nepodává se v těhotenství a během kojení.

Dávkování:

Obvykle dospělí a mladiství užívají při bolesti 1 – 2 tablety Valetolu, dále podle potřeby po 1 tabletě v časových odstupech nejméně čtyř hodin. Nepřekračujte celkovou dávku 5 tablet za den.

Pokud nedojde k ústupu obtíží do 5 dnů, nebo naopak dojde ke zhoršení obtíží či se vyskytnou neobvyklé reakce, poraďte se o dalším užívání Valetolu s lékařem.

Bez porady s lékařem neužívejte Valetol déle než 1 týden. Valetol se užívá pouze krátkodobě.

Přípravek není určen pro děti mladší 15-ti let.

 

Valetol 300mg/150mg/50mg tbl.nob.24
PDK 2916006
ATC PARACETAMOL, KOMBINACE KROMĚ PSYCHOLEPTIK
SUKL kód 0186199
Farmakoterapeutická skupina Analgetica,antipyretica
Informace Humánní léčivý přípravek
Stav skladem

Zákazníci také kupují