0

KATEGORIE

Menu

Zelený ječmen prášek 150g TOPNATUR

Doplněk stravy

Zelený mladý ječmen je vhodný zejména: pro obranyschopnost, jako podpora tvorby červených krvinek a má antioxidační vlastnosti.


288 
Uvedená cena platí pouze pro nákupy v e-shopu lekarnalemon.cz. Cena v lékárnách se může lišit.
od 499 Kč
od 1 500 Kč
30


Za dalších získáte dopravu ZDARMA! Osobní odběr zdarma od 499 Kč | Doprava zdarma od 1 500 Kč

Zelený mladý ječmen je vhodný zejména: pro obranyschopnost, jako podpora tvorby červených krvinek a má antioxidační vlastnosti.

ZELENÝ JEČMEN značky MEDICOL® je vyrobený ze sušených lístků mladého ječmene.

Mladý zelený ječmen je svým vzhledem a chutí řazen mezi tzv. zelené potraviny jako jsou chlorella a spirulina. Stejně jako tyto látky se zelený ječmen vyznačuje bohatým obsahem minerálů, vitamínů a aminokyselin. Z vitamínů jsou významněji zastoupeny vitamín A a vitamín B12, které přispívají k normální funkci imunitního systému.

Vitamín B12 je významný prvek pro normální tvorbu červených krvinek. Z minerálů obsahuje zelený ječmen ve větší míře měď, což je prvek přispívající k ochraně buněk před oxidativním stresem, neboli má antioxidativní vlastnosti.

Díky svému zásaditému pH pomáhá také obnovovat acido-alkalickou rovnováhu v těle.

  • Složení: 100% sušený mladý ječmen (Hordeum Vulgare)
  • Hmotnost obsahu: 150g ± 5 g.
  • Dávkování: 1x denně vrchovatou čajovou lžičku (2g)
  • Způsob přípravy: vrchovatou čajovou lžičku rozmíchat v tekutině nebo pokrmu.
  • Náš tip na přípravu ovocného "smoothie": v mixéru rozmixujte 2 dcl ovocného džusu, 1 čajovou lžičku Zeleného ječmene a půlku banánu.

V dnešní době je velmi snadné přivodit si překyselení organismu díky tomu v jakém spěchu žijeme, jakou stravu jíme, tedy příliš stravy typu "fast-food" a málo čerstvé zeleniny. Přejídání a typické "kyselé (acidické)" potraviny (bílé pečivo, cukr, smažené či rafinované potraviny, čaj, káva, cigarety a alkohol) jsou tou nejčastější příčinou překyselení organismu.

Zelený ječmen prášek 150g TOPNATUR
PDK 2889302
Informace Doplněk stravy
Stav skladem

Zákazníci také kupují