Ibalgin Rapidcaps se používá k úlevě od bolestí hlavy, migrény, bolesti zubů, bolesti zad,...
Přípravek Ibuprofen Galmed obsahuje léčivou látku ibuprofen, která patří do skupiny tzv. n...
Přípravek Nurofen Rapid se užívá při mírných až středně silných bolestech, jako jsou boles...
Paracetamol, léčivá látka přípravku Paramegal 500 mg, působí proti bolesti a snižuje zvýše...
Paracetamol, léčivá látka přípravku PARALEN 500 mg tablety, působí proti bolesti a snižuje...
Přípravek Ibalgin obsahuje léčivou látku ibuprofen, která patří do skupiny tzv. nesteroidn...
Nurofen patří mezi léky označované jako analgetika, antipyretika, nesteroidní antirevmatik...
Panadol pro děti je určen ke snížení horečky provázející chřipku, nachlazení, infekční one...
Paracetamol, léčivá látka přípravku PARALEN 125 mg tablety, působí proti bolesti a snižuje...
Nurofen pro děti Active obsahuje léčivou látku ibuprofen, která tiší bolest, má protizánět...
Přípravek Coldrex obsahuje kombinaci léčivých látek (paracetamol, kofein, fenylefrin a mon...
Přípravek s obsahem kyseliny acetylsalicylové tlumí bolesti a snižuje horečku, ve vyšších...
Nurofen Junior pomeranč žvýkací tobolky se používá u dětí 7-12 let (při váze 20 - 40 kg),...
Valetol je složený přípravek obsahující kombinaci léčivých látek – propyfenazon, paracetam...
Ibalgin Baby obsahuje léčivou látku ibuprofen, která patří do skupiny tzv. nesteroidních p...
Digitální teploměr Thermoval Rapid Kids flex pro přesnější a šetrnější měření díky pružné...
V tabletách přípravku PARALEN GRIP chřipka a kašel se příznivě uplatňuje kombinace paracet...
Coldrex horký nápoj citron je přípravek proti chřipce a nachlazení, který obsahuje tři léč...
Lék ve formě horkého nápoje proti chřipce a nachlazení. Snižuje horečku, tlumí bolesti hla...
Ovocný čaj s lípou, citrónem a příchutí medu, aromatizovaný.
Kyselina acetylsalicylová snižuje tvorbu prostaglandinů (fyziologicky účinných sloučenin,...
Nurofen pro děti se užívá ke snížení horečky (včetně horečky vzniklé po očkování), dále k...
Paracetamol, léčivá látka přípravku PARALEN horký nápoj bez cukru, působí proti bolesti a...
Doplněk stravy. Obsahuje květ černého bezu.